Tak pozor! Provokatér Dillon Danis má domluvený velký zápas! S kým jde?

Dillon Danis, KSI

Dillon Danis navštívil akci, která předcházela sobotnímu turnaji DAZN X Series 003, jejímž promotérem je slavný YouTuber KSI, který se v poslední době angažuje i ve světě boxu. Právě KSI si s Danisem vyměnil pár vět, načež mu Dillon shodil klobouk a byla z toho menší mela. To zajímavější však následovalo venku, kde se na Danise vrhl bývalý bojovník organizace Bellator Anthony Taylor. Nakonec se však celá akce velice rychle uklidnila a den na to byl zveřejněn zajímavý zápas.

Wow! Vašek Sivák bere na poslední chvíli doslova pekelného soupeře

Zápasník Bellatoru Dillon Danis (2-0) se představí v boxerském souboji. Jeho soupeřem však nebude Anthony Taylor, se kterým měl v pátek potyčku, ale známý youtuber Olajide William Olatunji alias KSI. Oficiální oznámení učinil samotný KSI během proma v ringu na sobotním galavečeru a Danis byl okamžitě přiveden ke konfrontaci tváří v tvář se svým soupeřem. Jejich vzájemný zápas se uskuteční na galavečeru MF & DAZN X Series 004 14. ledna 2023. 

KSI, rapper a youtuber, se stal významnou postavou nové vlny influencerů v boxu. Dvakrát boxoval s Loganem Paulem. V prvním zápase pod amatérskými pravidly z toho byla remíza a poté se utkali i podle profesionálních pravidel, kde těsně zvítězil KSI na body. Nedávno se představil na exhibiční show v Londýně, kde během jednoho večera knokautoval dva soupeře. Zápas s Danisem pro něj bude jeho druhý profesionální souboj. 

Dillon Danis byl dlouho považován za skvělého bojovníka jiu-jitsu, než v roce 2018 přešel do MMA. Podepsal smlouvu s organizací Bellator MMA a dosáhl na bilanci 2:0. Od roku 2019 nezápasil a místo toho se jeho jméno objevovalo spíše na titulních stranách novin. V září 2021 byl také zatčen za výtržnictví. Danis má stále platnou smlouvu s Bellator MMA, ale zástupci organizace potvrdili serveru MMA Fighting, že od nich Danis dostal povolení zúčastnit se tohoto boxerského duelu.   

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *