Tadeáš Růžička míří do překvapivé organizace proti nečekanému soupeři

Růžička

Tadeáš Růžička se z Thajska, kde byl několik měsíců a kde stihl i jeden zápas, který prohrál kvůli velké tržné ráně v obličeji, do ČR vrátil s tím, že chce problematický rok 2023 hodit za hlavu a že chce ukázat, že je hlavně bojovník, který dokáže podávat skvělé výkony a bavit především svým umem a ne kontroverzí a kauzami, kterých se kolem něj objevilo hned několik. Bohužel se však ukázalo, že šlo zatím jen o prázdná slova. Sám Růžička se totiž na svém IG profilu pochlubil dalším agresivním videem. Nyní však má před sebou i zápas, který je hodně nečekaný.


Dámy a pánové, pozor! OKTAGON promotér Novotný avizuje splnění bájného slibu

Růžička po návratu z Thajska naléhal na RFA promotéra Marhanského, že chce další zápas, ale v RFA ho v blízké době neuvidíme. Stejně tak nenastoupí ani v bizarní stáji Clash of the Stars, kde by se výhledově nabízel souboj s Bendou, o kterém se už před skandály mluvilo. Mawar totiž nečekaně míří do organizace Valhalla Fighting, kde ho už příští týden čeká první zápas bez rukavic.

S kým se utká? Žádné velké známé jméno nečekejte. Jeho soupeřem bude Josef Škop, který se už v organizaci v minulosti představil. Je tedy jasné, že Mawar bude do souboje vstupovat jako velký favorit, ale zrovna v boji bez rukavic se může stát cokoliv, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Duel Sivák vs Růžička nedopadl, protože nedává ekonomiku

„Nedává to ekonomiku. Zápas Vaška s kýmkoliv nemá hodnotu dva miliony korun pro tyto dva zápasníky. Česká scéna, česká návštěvnost. Prostě to nevychází nikomu. Ať je to Ondřej Novotný, ať je to RFA nebo my Night of Warriors. Nedává to ekonomiku a logiku,“ potvrdil promotér a manažer Smrčka pro kanál KAOCKOCZ, že jakýkoliv Sivákův souboj nemá na domácí scéně hodnotu dva miliony korun.

Možná však dojde na zajímavou pyramidu, ve které by byl milion ve hře. Vašek už dnes zápasí v řádech statisíců. I turnaj v Mladé Boleslavi musel sáhnout hluboko do kapsy. Pokud se jedná o pyramidu, tak ten, kdo se do ní dostane, musí splnit spoustu kritérií. Prohra v prvním zápase? Tak to šel zkusit a nedopadlo to. Dostane zaplaceno, ale za to, že to zkusil. Na vítěze však čeká vysoká odměna. Pokud se budeme bavit o osmičlenné pyramidě, tak si dovedu představit, že odměna pro vítěze bude i milion korun tak, aby nikdo nemohl říct, že nenastupuje z důvodu ceny. Pokud to chce mít někdo za nastoupení nebo za účast, tak bohužel to nedává ekonomiku.“
4 komentáře na “Tadeáš Růžička míří do překvapivé organizace proti nečekanému soupeři”

  1. Pingback: Začal se chovat slušně? Vémola se pochlubil, že se mu Bejr omluvil, takže bude bonus

  2. Pingback: RedFace 3: Arogantní Freescoot dostal KO! Droběna se málem procedila skrze pletivo

  3. Pingback: Profackoval Bejra a pak dostal KO! Freescoot si sype popel na hlavu a omlouvá se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *