Ta si zase vyslechne! Veronika Zajícová znovu sebevědomě mluví o UFC kariéře

Zajícová

Veronika Zajícová vstupovala do posledního zápasu na turnaji RFA 16 v Opavě pod velkým tlakem. Byla totiž v podstatě doma, ale na kontě měla z posledních 3 zápasů 3 prohry, což potřebovala prolomit, aby se alespoň trochu přiblížila pozitivní bilanci, což se jí nakonec podařilo. Soupeřku totiž zničila via TKO hned na začátku prvního kola, takže to má aktuálně 2:3 s tím, že stále vyhlíží kariéru v UFC.


Zklamaný Rakić hodně stručně reaguje na prohru a má vzkaz pro Procházku

„Určitě, ten se nezměnil,“ potvrdila Zajícová pro kanál KAOCKOCZ, že jejím velkým snem je stále UFC, i když se skrze 3 prohry v řadě hodně vzdálilo. „Bylo mi 20 let. Jsem mladá a mám toho hodně před sebou. To, že jsem teď měla tři prohry, nic neznamená. Všechny prohry byly vyrovnané. Dokonce tak vyrovnané, že jsme dali protest a nebo mi všichni říkali, že jsem měla vyhrát.

Já mám jen bordel v hlavě. Mám to tam špatně udělané. Na sparingu jedu úplně jinak než v zápase. To je sto a jedna. Mně to tam vůbec nejde. Vypnu a jedu jak debil. Musím si v tom udělat pořádek. Teď už jsem byla dobře nastavená. Věřím, že to příště bude stejné, že se to prolomilo a budou jen výhry a za chvíli UFC.“

Zajícová má tu výhodu v tom, že bojovnic je ve světě méně, takže je šance na přestup do UFC větší než mezi bojovníky. Vedení však rozhodně přihlíží k bilanci a kvalitě soupeřů, což zatím není něco, co by na ligu mistrů udělalo dojem. Na druhou stranu to však rozhodně není nereálný cíl. Pokud se bude Zajícová zlepšovat a měřit síly s čím dál lepšími soupeřkami, tak by se lize mistrů přiblížit mohla. Zatím je to však hodně daleká vize.

   

RFA promotér Marhanský přemítá, co Zajícové zatím chybí

„Je třeba vidět, že pokaždé to bylo hodně těsné, ještě žádná bojovnice Veroniku v kleci nepřejela. Podle mě jí chybí větší fyzická síla, což je ale v jejím věku normální. I proto říkám, že by si mohla oddechnout a pořádně potrénovat. Ale nemyslím tím, že by nějaký čas měla se zápasy přestat úplně. Být na jejím místě, dal bych si spíš pauzu od profi MMA. Chceme jí dát souboj pod pravidly Real Fight, chceme ji vidět v boxu. Navíc do klece chodí i přesto, že není zcela fit. Často zápasí nemocná, což její kariéru ve výsledku poškozuje,“ cituje Kaocko.cz RFA promotéra Borise Marhanského.

Navzdory prohrám však mladá bojovnice nevěší hlavu, „Veronika je v hlavě skvěle nastavená, je to vítězný typ. Jak říkám, podle mě jí trochu chybí fyzická síla, ale tomu se nelze divit. Verča je strašně mlaďoučká, pořád je ve vývoji. Až trochu zesílí a nebere víc zkušenosti, bude to dobré.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *