Ta nejhorší bolest? Matěj Peňáz popisuje pekelné zranění ruky

Peňáz
Organizace OKTAGON MMA včera bohužel přišla s hodně smutnou zprávou. Bylo totiž potvrzeno, že se Matěj Peňáz na tréninku ve Švédsku ošklivě zranil, takže souboje Peňáz vs Čepo se znovu nedočkáme. Moneyho totiž čeká operace, která si následně vyžádá delší rekonvalescenci. Už jen rentgenový snímek zranění mluví za vše.
Teixeira vysvětluje, proč nakonec ukončil kariéru. Jakému souboji je však otevřený?

„Jak už asi víte, bohužel mám vážně zranění a čeká mě teď pár měsíců, než se dám dohromady… I tohle k našemu sportu patří… Soustředit se teď budu jen na kvalitní rekonvalescenci a věřím, že se vrátím o něco silnější! Děkuji týmu a lidem, kteří mě podporuji a také všem, kdo posílá pozitivní energii,“ reagoval Matěj Peňáz na svém IG profilu.

Matěj se snaží celou věc brát s nadhledem, ale je jasné, že má za sebou hodně perné chvilky. „Upřímně, asi nejhorší bolest, kterou jsem kdy zažil. V tu chvíli jsem byl ještě plný adrenalinu, už jen ten zvuk zněl ale hodně nepříjemně. Když jsem ruku uviděl, bylo mi hned jasné, že tohle je zlé. Naštěstí jsem pak dostal dávku morfia a s ním už to bylo celkem fajn,“ popisoval Peňáz pro Kaocko.cz děsivý moment. „Došlo k tomu v pondělí, během mého tradičního sparingu ve wrestlingu. Zapřel jsem se o ruku při takedownu a můj parťák na ni spadl. Já sám jsem pak na ni ještě dolehl a loket se mi otočil na druhou stranu.“

Matěje nyní čekají další vyšetření a následně i operace, která se zaměří na nápravu škod, které vznikly. My samozřejmě Matějovi přejeme hlavně brzké uzdravení a návrat do tréninkového procesu, protože právě Money je jedním  největších talentů, které domácí scéna má a kterými se může pyšnit.
 

Vlasto Čepo a jeho reakce

„Ahoj, asi už víte, že můj zápas s Matějem Peňázem nebude. Chodí mi hrozně moc zpráv, zda o tom vím a jak na to reaguji. V první řadě bych chtěl říct, že to pro něj určitě není nic příjemného. Asi jako pro každého sportovce. Takové zranění a taková zlomenina? Rozhodně to není vymyšlené ani něco, že by se mě bál. Jsme sportovci a dáváme do toho všechno, protože zápasy nás živí. Moc mě to mrzí. Samozřejmě mu přeji hlavně brzké uzdravení. Vždy se může stát, že se souboj zruší. Pokud člověk trénuje naplno, tak je to 50 na 50. Stačí jeden špatný pohyb a je zranění na světě. Nic se pro mě však nemění, v Bratislavě zápas mít budu. Věřím, že mě přijdete podpořit,“ reagoval Vlasto Čepo s nadhledem na svém IG profilu.

Původně měl být součástí bratislavské karty i veterán Ivan Buchinger, ale ten se do akce bohužel také nedostane, takže nyní bude třeba najít nějaký nový hlavní tahák, který by fanoušky navnadil. Nabízí se například titulová bitva Sanikidze vs Keita, o které mluvil promotér Ondřej Novotný ve svém posledním vysílání. Bylo totiž zmíněno, že pokud Keita zvládne svůj souboj v Mnichově, tak šampion Sanikidze dostane nabídku na titulový duel, který by si fanoušci hodně přáli. Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine.

OKTAGON 42: Startovka

Barborík vs ?

Pukač vs ?

Paulus vs ?

Fodor vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *