Svítá na lepší časy? Mach Muradov se přeci jen vrátí do Prahy?

Mach Muradov

Makhmud Muradov měl mít původně další zápas na začátku září na vůbec první UFC akci ve Francii. Bohužel však potvrdil, že v Paříži startovat nebude, protože byl problém s vízy a že místo toho nastoupí na možném turnaji roku UFC 280, který se koná v říjnu v Abu Dhabí. Navíc přiznal, že je jeho problém s vízy mnohem vážnější, než to původně vypadalo.

Vémola posílá vzkaz z nemocnice! Podívejte se, co mu vytáhli z těla

“Zdravím vás všechny z Uzbekistánu do Česka. Chtěl bych vám říct, že moc děkuji za vaše zprávy a podporu. Chodí mi opravdu hodně zpráv s podporou. Určitě o mě nepřijdete a za chvíli se vrátím a dál budou pokračovat tréninky v Praze v MMA Monster. Ještě jednou moc děkuju, za chvíli se vrátím a jedeme dál,” vzkázal na svém IG profilu Mach s úsměvem na tváři, takže se zdá, že se věci pohybují správným směrem.

“Myslím, že ostatní státy mě podpoří a vždycky rády přijmou než ten stát, který mi prostě bez důvodu neprodloužil vízum. Požádal jsem víc zemí a ony mě přijaly. A řekli mi tam, že s radostí mi dají vízum,” vysvětlil poté Mach pro TN.cz, že by mohl dostat vízum do jiné evropské země, které by mu pak umožnilo do Prahy přijet. V minulosti se mluvilo o tom, že o Muradova mělo zájem Slovensko, které nabízelo občanství, tak uvidíme, jak se ještě celá situace vyvine.
 

Proč musel Muradov opustit ČR?

“Budu zápasit v Abú Zabí, ve Francii mi zápas zrušili, nemám totiž vízum do Evropy, protože mi ho Česko zrušilo. Ani nevím proč. Že jsem prý nebezpečný pro republiku a veřejnost. Nechápu, odkud to vzali. Takže tak. Musel jsem opustit Prahu, Česko, kde jsem žil jedenáct let. Nic jsem neporušil, žádný zákon, nic. Prostě nic, ale co můžu dělat. Takový je život. To je důvod, proč jsem nezvedal v posledním zápase Českou vlajku nebo v Abú Zabí. Tam ani nejde mít dvě vlajky. Ale jak říkám, česká vlajka by znamenala reprezentaci státu, který mě nerespektuje. Mám rád lidi v Česku, miluju je. Mám v Česku dceru, kamarády, všechno. Ale to, jak se zachovala Česká republika… Bohužel už nikdy nebudu mít v zápase českou vlajku. Říkám to, jak to je,” přiznal Mach pro iSport.cz.

UFC 280 Fight Card:

  • Charles Oliveira  vs.  Islam Makhachev 155 lbs
  • Aljamain Sterling  vs.  T.J. Dillashaw 135 lbs
  • Belal Muhammad  vs.  Sean Brady 170 lbs
  • Petr Yan  vs.  Sean O’Malley 135 lbs
  • Beneil Dariush  vs.  Mateusz Gamrot 155 lbs
  • Zubaira Tukhugov  vs.  Lucas Almeida 145 lbs
  • Makhmud Muradov vs. Caio Borralho 185 lbs
  • Marina Rodriguez  vs.  Amanda Lemos 115 lbs
  • Katlyn Chookagian  vs.  Manon Fiorot 125 lbs

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *