Svěřenec legendárního Monstera se dnes představí na velkém turnaji RCC!

Už v sobotu 11.5. nás čeká další turnaj ruské organizace RCC, kde se v hlavním zápase utkají Alexander Shlemenko s Kuatem Khamitovem.  Dále se na galavečeru v Jekatěrinburgu představí Ivan Shtyrkov, Gadzimurad Antigulov, Sergei Martinov, ale také český zápasník Antonín Beck, pro kterého to bude premiéra v profesionálním MMA. Jeho soupeřem bude Daniil Manannikov. My jsme českého zástupce před jeho očekávaným debutem vyzpovídali. Jeho premiéru můžete sledovat od 14:00 zde.


Fanoušci jasně rozhodli o tom, v jaké organizaci chtějí vidět Macha Muradova

Ahoj Antoníne, můžeš se fanouškům na začátek trochu představit?

Zdravím všechny,  je mi 21 let pocházím z České republiky, ale motivují mě kluci z Dagestánu, když se podíváte kolik kluků odtud je v UFC nebo ONE FC a jakých tam dosahují výsledků, tak to je i moje motivace. Mam tam spoustu přátel i jeden z mých trenérů je z hlavního města Machačkaly, proto nosím Papachu (pokrývka hlavy, kterou proslavil Khabib Nurmagomedov pozn.). Dostal jsem jí od svého trenéra za vítězství. Bojové sporty mě zajímají od mala. MMA mě chytlo za srdce asi před šesti lety. 

Doposud jsi zápasil pod amatérskými pravidly, jakých úspěchů v amatérském MMA jsi nejvíce ceníš?

Vážím si každého souboje, ve kterém jsem zápasil. Každý soupeř je pro mě určitá zkušenost a každá výhra je pro mě vzácná. 

Už 11.5. tě čeká profesionální debut, a to rovnou na velkém galavečeru organizace RCC v Jekatěrinburgu. Jak se na svoji premiéru těšíš?

Na premiéru se těším, je to velký turnaj RCC 19, kde bude mnoho zvučných jmen a já mám možnost zde zápasit. Mam za sebou těžkou přípravu, do které jsem dal Maximum. Každý den tréninky 2x denně, do toho dieta, kterou jsem dodržel na 100%. Myslím, že jsem v super formě! Plus mě podporuje moje rodina a přátele, takže v tom nejsem sám, ale je se mnou celý tým.

Tvým soupeřem bude Daniil Manannikov, pro kterého to bude také premiéra v profesionálním MMA, co od souboje očekáváš?

Soupeře jsem viděl, je to zkušený borec a rozhodně to nebude nic lehkého. Ale na každého je nějaká páka. Můj plán bude dominovat v každém kole, v postoji i na zemi a jít si za vítězstvím. Ať vyhraje lepší. 

Kde a s kým probíhala tvoje příprava na tento důležitý zápas?

Moje příprava probíhala v pražském Monster Gymu. Zde se mi věnovali Martin Wodecki a Petr Monster Kníže. Plus sparingy Zurab Mehli, Jakub Krtil ,Ondra kuchta a další šikovný zápasníci. 

Jaké jsou tvoje cíle v profesionálním MMA?

Můj cíl je zápasit v organizaci UFC a motivovat lidi kolem sebe. Pomáhat jak dětem, tak dospělým a snažit se být příkladem pro ostatní. 

Máš nějaké vzory v bojových sportech, případně jaké?

Mým vzorem je bývalý neporažený šampion UFC Khabib Nurmagomedov. Jak pro jeho vystupování, tak zápasení. 

Uvidíme tě v nejbližší době zápasit také na tuzemské scéně?

To zatím nevím. Kde a s kým budu zápasit, to rozhodne můj tým, já budu pouze plnit příkazy a vyhrávat zápasy!  

Mockrát ti děkuji za rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky?

Já děkuji. Vzkaz pro fanoušky je jasný. Děkuji všem za podporu, moc si toho vážím a budu dělat maximum, abyste na mě byli pyšní. Děkuji i všem hejtrům i fanouškům, kteří mi fandí. Vaše podpora mi dává sílu, která nejde popsat. Zdravím svoji mámu, mám tě rad a děkuji za pomoc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RCC_MMA (@rcc_mma)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tony Capone (@antonin_beck__)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tony Capone (@antonin_beck__)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tony Capone (@antonin_beck__)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *