V červenci uvidíme na Štvanici hned dvě velké akce bojových sportů?

Štvanice

Na konci července se na pražské Štvanici pravidelně koná OKTAGON turnaj, který má zažitý podtitul „nejhezčí turnaj roku“. Tenisová aréna v kombinaci s otevřeným nebem totiž nabízí unikátní atmosféru, kterou si fanoušci nadšeně pochvalují. Vedení se navíc vždy snaží akci nějak ozvláštnit, takže jsme minulý rok například mohli sledovat speciální Halftime show a nebo ohňostroj. Letos by se však na stejné místě moha objevit i další domácí organizace, která nově představila velkolepou akci.

Gábor Boráros bohužel dostal stopku i od další organizace

„Pozor, fanoušci bojových sportů! 29.7.2023 se otevírají brány Prahy na akci, kterou prostě nemůžete promeškat! K1 a MMA přichází s napínavými zápasy, ve kterých se představí naši skvělí zápasníci a zápasnice! Vašek Sivák bude obhajovat svůj titul v zápase, který nenechá nikoho klidným! Tomáš Hron má v plánu pomstu, která bude stát za to! Vlado Idranyi přijal výzvu a určitě nás čeká drsný souboj!

Nezmeškejte tuhle fantastickou noc plnou bojového ducha, vzrušení a adrenalinu! Přidejte se k nám a sledujte, jak naši šampioni stanou v ringu a dají do toho všechno! Pozvěte své kamarády, podpořte své oblíbené bojovníky a připravte se na večer, který změní dějiny bojových sportů! Uvidíme se tam!“ informovala totiž organizace Yangames Fight Night na svém FB profilu, že na konec července chystá velkolepou akci, která by se prý mohla konat právě na pražské Štvanici.

   

V souvislosti s možným soubojem Vondráček vs Vémola totiž promotér Adrian Smrčka před časem avizoval, že se jeho organizace chystá na Štvanici, takže by mohlo jít nově ohlášenou červencovou akci. „Myslím si, že by to byl drahý zápas, oba si to budou chtít nechat zaplatit. Moje nabídka je milion korun pro vítěze. Na tohle jsme finančně připravení. Co jsme na scéně jako promotéři, všichni zápasníci vědí, že u nás dostávají peníze okamžitě po zápase. Žádné měsíční splatnosti, což je nyní hitem u jiných organizací,“ prozradil před časem pro Kaocko.cz promotér organizací Night of Warriors a Yangames Adrian Smrčka.

„Myslím si, že by tento zápas byl pro diváky zajímavý. Nabízím oběma zápas. Když Vémola tvrdí, že Vondráček je feťák, tak to pro něj bude money fight, takže nabídku určitě přijme. Vondráček mi řekl, že do toho jde, Vémola mi ještě neodepsal. Když tvrdí, že by jim zápas nikdo nenabídl, tak já jim nabízím zápas v létě na Yangames na Štvanici. Vondráček řekl, že s ním nastoupí kdykoliv a kdekoliv, nemá problém.“

   

V zákulisí se spekuluje právě o Štvanici, ale uvidíme, jaká lokace bude nakonec oficiálně potvrzena. Pro Yangames i OKTAGON by totiž mohlo být nevýhodné, kdyby se jejich akce konaly na jednom místě hned týden po sobě, takže se dá očekávat, že se ještě bude situace dále vyvíjet a měnit.

Tak či tak budou mít fanoušci bojových sportů hned několik příležitostí zavítat na zajímavou akci, která nabídne atraktivní zápasy.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *