Střet těžkotonážníků! Alex Cverna podepsal smlouvu a ukázal na soupeře

Cverna

Na posledním turnaji OKTAGON MMA byl oznámen vznik nové MMA organizace. Na veřejném vážení totiž zaznělo, že Karola Ryšavého uvidíme na začátku listopadu v organizaci FABRIQ MMA, kde, jak se později potvrdilo, změří síly s Legierskim. V nové organizaci FABRIQ bychom se však mohli dočkat i dalšího zajímavého zápasu.

 

Ve čtvrtek se na Kladně konal galavečer Noc Bojových Umění, kde se v hlavním zápase představil Alexander Cverna. Ten se v boxerském souboji utkal s Mikhailem Kostenkem. Kladenský zápasník se ukrajinského obra nezalekl a v prvním kole zasypával svého soupeře tvrdými údery. Cvernova aktivita rozhodla celý zápas, který skončil už po prvním kole, protože Kostenko odmítl do druhého kola nastoupit.   
 
„Cverminátor“ po svém triumfu poskytl rozhovor pro server Kaocko, kde prozradil, že podepsal smlouvu na jeden zápas s nově vznikající slovenskou organizací FABRIQ MMA. Zároveň řekl, že smlouva je pouze na konkrétního soupeře. 
 
„Podepsal jsem jednozápasovou smlouvu s novou organizací Attily Végha – Fabriq MMA. Ale podepsal jsem to s tím, že chci zápas pouze s Jeremym Kimballem. Věřím, že v listopadu k němu dojde. Já si myslím, že by to mohl být zápas jako hrom. Už mám svůj věk, mým cílem fakt není sbírat zelená políčka. Chci dělat co největší zápasy, měřit se s těmi nejlepšími. Ať mám z toho něco já a hlavně diváci.“
 
 
Jeremyho Kimballa čeká už 15. října souboj na turnaji OKTAGON 36, kde se utká s domácím Hatefem Moeilem a je tedy otázkou, jestli za měsíc stihne další zápas. Cverna říká, že uvidí, jak tento duel dopadne a nechává to otevřené. 
 
„Uvidíme. Kimball je takový, že když mu do toho něco vleze, tak zápas zruší a nebojuje. Nechávám to tedy otevřené. Mou podmínkou však bylo, že chci zápas pouze s ním,“ řekl pro server Kaocko Cverna.  
 
FABRIQ MMA je projekt, ktorého primárnym cieľom je pripraviť čo najkvalitnejší zápasnícky priestor pre vychádzajúce talenty tohto športu. Hlavnou tvárou projektu FABRIQ MMA je Attila Végh a súčasťou projektu je aj Patrik Rytmus Vrbovský, ktorí svojou prítomnosťou potvrdzujú, že v rámci organizácie máme veľké plány,” vysvětlila pro MMA Shorties zástupkyně SFG gymu Nikoleta Domoráková, kterou mohou fanoušci znát z projektu OKTAGON Výzva.
 


 

3 komentáře na “Střet těžkotonážníků! Alex Cverna podepsal smlouvu a ukázal na soupeře”

  1. Pingback: Robocop Soldič jde do akce! Utká se s neporaženým Dagestáncem!

  2. Pingback: Redakce a host tipují turnaj UFC Fight Nigh: Dern vs Yan | MMA Shorties

  3. Pingback: THE RING: českým králem zůstává Ducár. Pokleknout musel i Pejsar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *