Strach z diskvalifikace?! Buday reaguje na první UFC výhru

Martin Buday Chris Barnett
 

Poté, co v APEX centru uspěl v rámci reality show Dana White´s Tuesday Night Series, díky čemuž získal smlouvu s ligou mistrů, si Martin Buday připsal výhru i při své UFC premiéře. Souboj s jindy divokým a hodně nevyzpytatelným Barnettem měl celou dobu jasně pod kontrolou, takže to vypadlo, že si dojde pro výhru na body a nebo že na konci třetího kola soupeře ukončí. K zemi ho sice nakonec poslal, ale bylo to poté, co dopadl nedovolený loket to zátylku. V ten moment si jistě nejen Bady vzpomněl na Yanovu diskvalifikaci za nedovolené koleno. Nakonec to však dobře dopadlo, i když to byly nervy…
UFC prý platí mizerně! Jak je na tom tedy Bellator a jeho hvězdy?

“S tím koncem samozřejmě nejsem moc spokojený, ale byl to opravdu nechtěný loket. Jinak šlo všechno tak, jak jsme si řekli a naplánovali. S týmem jsme to zvládli, takže jsem šťastný, že je tam výhra. Ten loket byl poměrně tvrdý, ale samozřejmě jsem se bál diskvalifikace. Jak jsem však řekl, bylo to nechtěně, takhle do zátylku jsem ho rozhodně trefit nechtěl. Jsem rád, že to nakonec dopadlo takhle,” reagoval Martin Buday po souboji v rozhovoru se zahraničními novináři.

Samozřejmě padla řeč i na to, zda Barnett Martina něčím překvapil, “No, čekali jsme více otoček a kousků, kterými je známý. Jinak mě nic moc nepřekvapilo. Byli jsme na něj dobře připravení. Na kleci mu to nebylo příjemné a to byl přesně náš cíl. Zatím si nejsem jistý, kam mě výhra posune, ale za pár výher bych mohl být v TOP 15. Budu samozřejmě makat a půjdu si za svým.”
 

Martin Buday tak má za sebou první velkou zkoušku. Barnett byl navíc mezi fanoušky známý, díky čemuž si Martin získá o něco více pozornosti a na nějaký čas se tak o něm bude mluvit jako o tom borci, co nedal šanci divokému Barnettovi, který poslal kopem z otočky Villanteho do důchodu.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *