Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

Jake Paul Tommy Fury
Jake Paul se letos rozjel, takže ho v roce 2021 čeká už třetí zápas. Nejprve totiž hned na začátku prvního kola ukončil Askrena a následně si na body poradil s Woodleym. Nyní ho však čeká první “skutečný” boxerský zápas. Doposud totiž bojoval jen se sportovci z jiných odvětví, ale 18.12. ho čeká Tommy Fury, který má na kontě 7 boxerských zápasů s tím, že všechny vyhrál a ve čtyřech případech doručil KO. Paul má na kontě 4 zápasy a 3 KO, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. Fury starší však prozradil, na jakou podmínku Jake nepřistoupil. Měl strach?
Cverna pohotově asistoval při záchraně dětského života

“Zápasnický kontrakt může zahrnovat spoustu věcí, a i když bych se o tom mohl rozpovídat více do hloubky, postačí, když řeknu, že jsme se pouze dožadovali nějaké antidopingové kontroly. Byla to podmínka z naší strany. Chtěli jsme záruku, že oba kluci budou před vstupem do ringu čistí. Soupeř s tím však nesouhlasil, takže si o tom obrázek můžete udělat sami. V samotném závěru je to však stejně jedno, protože Paulův tým se rozhodl uspořádat ten zápas, takže nás platí oni a i oni určují pravidla. Naší prací je jenom vyhrát. Lidé si myslí, že Tommy dostává zaplaceno, aby prohrál, ale to je absurdní. Tommy by raději zemřel, než aby se snížil k něčemu takovému,” vysvětlil John Fury v jednom z posledních rozhovorů.
Zvláštní, že Jake na podobnou podmínku, která je v bojových sportech poměrně běžná, nepřistoupil a naopak se jí bránil. O možném dopingu se mluvilo i v souvislosti se soubojem s Woodleym, který prý testovaný byl, ale Paul ne. Jak už však zaznělo ve vyjádření, Jake Paul a jeho tým plánuje zápasy a má tak i vyjednávací výhodu. Ať už se nám to líbí a nebo ne, tak je Jake Paul právě ta “strana A”, která přitáhne pozornost a díky které má zápas takovou velikost, jakou má.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *