Stephan Puetz má před sebou perné chvilky? Kolik mu zbývá do splnění váhy?

Stephan Puetz

Už tuto sobotu nás čeká turnaj OKTAGON 36, který se podruhé v tomto roce koná ve Frankfurtu. Hlavním zápasem je očekávaná odveta Eckerlin vs Oliveira 2 s tím, že do akce jdou i další německé hvězdy, jako je Puetz, Moeil, Jungwirth a další. Právě s německou legendou Puetzem změří síly Miloš Petrášek, který je připravený hodit do plánovaného souboje Terminátorů velké vidle. Stephan samozřejmě touží po výhře, která by mu zajistila souboj s Vémolou, ale v první řadě bude muset svést souboj s váhou, do jejíhož splnění mu ještě zbývá pořádný kousek.

Turnaj OKTAGON 37 v Ostravě bohužel hlásí citelnou ztrátu

Spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Pavol Neruda se totiž na svém IG profilu pochlubil právě videem se Stephanem, který prozradil, že mu nějakých 20 hodin do oficiálního vážení chybí ještě 7 Kg, což není zrovna málo. „Pokud se to dá brát jako jídlo, tak si jako první věc po váze dám zeleninovou šťávu,“ prozradil německý Terminátor, který se zaměřuje na organickou stravu, která je prý pro jeho tělo mnohem stravitelnější, takže se díky tomu cítí lépe a také díky tomu může lépe trénovat.

Mnozí si při čtení těchto řádků jistě vzpomenou na poslední turnaj, na kterém Stephan na první pokus značně převážil. Váha totiž tehdy ukázala 95,30 Kg s tím, že limit byl 93,50 Kg. „Včera jsem na tom tvrdě pracoval, ale už jsem to vlastně nestihl. Došel mi čas. Vrátím se teď do sauny a limit splním, s tím by neměl být problém. Je to vlastně poprvé, kdy jsem nesplnil limit, ale jsem profesionál. Za hodinu budu zpět a budu mít hotovo,“ vysvětloval tehdy Stephan Puetz, který nakonec limit opravdu splnil a navážil 93 Kg.

S ohledem na to, jak klidně Puetz na videu působil, asi nebude 7 Kg až takový problém. Na přesné hodnoty si budeme muset počkat do zítra, kdy od devíti hodin ráno bude probíhat tradiční oficiální vážení.
  

Petrášek je připravený zhatit plány na velkolepý souboj

„Vím, že tím zápasem můžu extrémně získat. Samozřejmě zápas s Xavierem nebo s někým z těch kluků z vyšších příček by byl taky dobrý, ale s Puetzem je ten zápas nejlepší. Když mi nabídli Německo, tak jsem Ondrovi (Novotnému) říkal, že ano, že bych v Německu šel rád, ale že pokud tam mám s někým jít, tak ať je to německý zápasník a že kdyby mi dal Puetze, tak by to byl ten nejlepší zápas a on mi na to řekl, že ano, což jsem nečekal. Myslel jsem si totiž, že bude chtít dělat Bitvu Terminátorů, což samozřejmě bude chtít udělat, protože doufá, nebo nevím jestli doufá, ale asi věří, že prohraju, ale do toho jsem připravený mu hodit vidle. Jsem připravený jim tu bitvu trochu zkomplikovat,“ nechal se Miloš Petrášek slyšet v dokumentu Na Dohled EP 1.

 

Miloš má před sebou životní zápas, čemuž přizpůsobil i přípravu, kterou značně přesunul do polského gymu ANKOS, kde trénoval s tamními monstry. Tréninky v Polsku si dlouhodobě chválí Muradov, Vémola, Martínek i další, takže se zřejmě můžeme těšit na „nového“ a zase lepšího Melouna, který bude muset zkrotit neúnavného Puetze, který si samozřejmě chce skrze výhru zajistit souboj s Vémolou.
  

Vémola má před případným soubojem s Puetzem jasnou podmínku

„Je mi to asi úplně jedno,“ reagoval Karlos Vémola ve svém živém vysílání na dotaz, zda by mu vadilo, že by s Puetzem nastupoval v Německu, tedy na nepřátelské půdě. „Asi bych si to však více pohlídal, než tomu bylo s Attilkou. Když bychom šli souboj Terminátorů, tak bych to chtěl mít asi podepsané, že pokud by se měl takový souboj stát v Německu, tak mám za to, že by si ho zasloužili i čeští fanoušci, tak bych chtěl mít předem podepsanou odvetu v Praze. Pokud bychom nastupovali v Německu, tak potom bych chtěl odvetu Terminátorů v Praze, ať už první souboj dopadne jakkoliv. Ať už ho ukončím jakkoliv rychle, jestli v prvním, pátém nebo třetím kole. Uvidíme, ale to je zatím otázka jednání.“

Karlos Vémola je známý tím, že svým soupeřům dává různé podmínky, ale zrovna tato je poměrně pochopitelná. O souboji Végh vs Vémola se totiž původně mluvilo jako o dvoj-souboji v ČR a na Slovensku, ale nakonec to evidentně nebylo zaneseno do smluv, takže jsme se dočkali jen jednoho zápasu s tím, že Karlos od té doby pracně lobuje za odvetu. Podobně velký zápas Vémola vs Puetz by tak chtěl mít Vémola pojištěný s tím, že by ho mohli sledovat i fanoušci v Praze. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *