Stejný cíl? Glover Teixeira velebí svěřence Pereiru a předpovídá zisky opasků

Glover Teixeira Pereira Adesanya Procházka

Už tento víkend nás čeká turnaj UFC 281, kterému vévodí pomyslné završení trilogie Adesanya vs Pereira. Oba borci se sice v rámci UFC a obecně MMA setkávají poprvé, ale v minulosti už spolu svedli dvě postojové bitvy, ze kterých vždy jako vítěz odcházel Pereira. Poprvé „jen“ na body a podruhé via KO pověstným levým hákem. Nyní si tedy Brazilec může připsat další výhru, v čemž mu intenzivně pomáhá i bývalý šampion polo-těžké váhy Glover Teixeira, který má před sebou vlastní titulový souboj.

Nejhorší zápas všech dob? Trenér se zastává MaxGreena a odhaluje zákulisí

„Máme týden do zápasu. Cítím se opravdu dobře. Hrozně moc jsem na tento souboj trénoval. Jsem 100% a mám za sebou skvělé tréninky. Mám tu čest, že mohu trénovat se skvělým týmem, kterému vévodí Glover Teixeira, kterého už brzy čeká vlastní titulová bitva,“ prozradil Pereira, že se před důležitým soubojem cítí skvěle.

„Je to silný a hodně atletický borec. Musím říct, že je sakra silný. Nejvíc si na něm cením toho, jak rychle se dokáže učit a posouvat dál. O Alexovi jsem mluvil před několika lety jako o další velké naději, která se prosadí, a podívejte se, kde jsme dnes. Jsem moc rád, že mu mohu pomáhat a být součástí jeho příběhu. Moc se na ten zápas těším, protože se nemohu dočkat momentu, kdy si převezme titul. Chce to hrozně moc. Stejně jako to mám já s mým dalším zápasem,“ pochválil Teixeira svého svěřence a zároveň naznačil, že mají oba borci jasný plán – získat titul.

To však nebudou mít vůbec snadné, protože Gloverovi stojí v cestě Procházka, který ho už jednou porazil, zatímco Pereira bude čelit zkušenějšímu MMA bojovníkovi, který si navíc uvědomuje, že musí vyhrát a začít novou kapitolu příběhu.

„Důležité je porazit ho,“ vysvětlil Adesanya na svém YouTube kanále. „Na pás kašlu. Prostě ho musím porazit, zabijáka jako on, to je to, na čem mi teď záleží. Podívali jsme se na ty staré zápasy a nyní vím, co jsem udělal špatně. Takže už to nebude jako minule. Je to jiný bojovník, kterému čelím a ze mě se stal také jiný bojovník. Znovu jsem se narodil a cítím, že se chci bavit. To je můj hlavní cíl. Ale tenhle zápas mě bude určitě bavit. A když se bavím, tak jsem nejlepší na světě.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *