Šťastný Alex Pereira reaguje na souboj s bývalým šampionem Blachowiczem

Pereira

Po souboji Pereira vs Adesanya 2, který díky drtivému KO vyhrál druhý jmenovaný, se Poatan rozhodl, že se přesune do vyšší váhové kategorie, kde nebude muset tak náročně hubnout, díky čemuž bude moct zápasit mnohem častěji. Samozřejmě se vášnivě řešilo, s kým se Pereira ve své premiéře v polo-těžké váze utká. Nyní už to víme. Půjde totiž o bývalého šampiona a jediného dalšího MMA přemožitele rivala Izzyho Jana Blachowicze.

Karlos Vémola upřímně odhaluje, jak je na tom jeho zdraví a váha

„Mým dalším soupeřem bude Jan Blachowicz,“ potvrdil Pereira na svém kanále na YouTube. „Je to nebezpečný a zkušený borec, kterého známe díky mému tréninkovému partnerovi Gloveru Teixeirovi, který s ním bojoval. Budu tvrdě trénovat. Navíc mi Glover jistě předá spoustu věcí, takže budu skvěle připraven.

Všichni moc dobře vědí, že Blachowicz je sakra nebezpečný borec a všestranný bojovník, ale myslím, že je to pro mě dobrý první zápas. Někdo si možná při pohledu na náš duel může říkat, že je to snadný zápas, ale tak to není. Všichni znáte můj příběh. Byl jsem šampionem střední váhy, takže bylo jasné, že mi vedení dá někoho z TOP 5. Pro mě to tedy nebylo žádné překvapení. Chvíli jsme o tom jednali, ale čekal jsem na něj. Tak to je.“
Souboj Blachowicz vs Pereira zní rozhodně hodně zajímavě. Janem totiž představuje komplexní hrozbu, protože se umí prosadit v postoji i na zemi. O tom by mohl své vyprávět právě Adesanya. Rozdíl však bude v tom, že Pereira bude v polo-těžké váze stále hodně velký, zatímco Adesanya výrazně podvážil. Rozhodně nás však čeká skvěláý zápas, na který se těší i sám Alex.

„Mám ze zápasu radost,“ řekl Pereira. „Teď je čas soustředit se na tréninky a pokračovat v práci, kterou dělám. Počítám s vaší podporou v tomto zápase.“

Součástí turnaje UFC 291 pak budou i jména, jako je Poirier, Gaethje, Ferguson, Green a další, takže se máme hodně na co těšit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *