Vracející se Nate Diaz nabídl sebevědomé prohlášení

Nate Diaz

Vracející se Nate Diaz nabídl sebevědomé prohlášení

Oblíbený zápasník Nate Diaz se tento víkend vrací do oktagonu UFC. Na galavečeru UFC 263 se utká s Leonem Edwardsem a momentálně o sobě říká, že je v nejlepší možné formě. Potvrdí tato slova tento víkend?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/08/ragozin-posila-posledni-vzkaz-vemolovi-a-pestovi/

Oblíbenec většiny fanoušků Nate Diaz ze Stocktonu se již tento víkend střetne s nevyzpytatelným Leonem Edwardsem na galavečeru UFC 263. Zajímavostí tohoto duelu je, že se jedná o pětikolový zápas, byť nejde o titulový souboj. Diaz je u sázkařů považován za velkého outsidera, ale on sám se cítí ve skvělé formě.

Nate Diaz

“Zápasím posledních 15 let. Prožil jsem zde všechno. V UFC jsem bojoval s těmi nejlepšími. Udržel jsem se na vrcholu po celou tu dobu. Jsem jako triatlonista, zlepšuji se s věkem. Nikdo není na vrcholu, tak dlouho jako já. Pořád zůstávám mezi hlavními zápasy. Jdu tam, abych lidem ukázal, že porazím ty nejlepší z nejlepších. Pokud nenastoupím v hlavním zápase, tak chci bojovat s nejlepším zápasníkem, kterého bych mohl najít,” řekl Diaz v jednom z rozhovorů.

Leon Edwards se také vyjádřil k bitvě s Diazem, která je mimochodem vypsaná na pět kol, ale nejde o titulový duel. “Je to skvělá příležitost bojovat s Natem, ale já jsem ve všech aspektech lepší. Je to zápas na pět kol, musí se mnou přežít 25 minut. Mým cílem je pás šampiona welterové váhy. Výhra nad Natem Diazem mi k tomu může pomoci,” vyjádřil se k zápasu Edwards.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *