Srdnatá Smolková za mořem uspěla a už teď zná svou další soupeřku

Smolková

Zkušení UFC veteráni Frank Mir, Quinton Jackson aka Rampage a Tito Ortiz se domluvili, že založí společný projekt, díky čemuž vznikla organizace UFL neboli United Fight League. V té by chtěli zmínění borci uplatnit své letité zkušenosti a vytvořit projekt, který přitáhne pozornost a sjednotí zajímavé tváře MMA světa. Součástí tohoto projektu je už nějakou dobu i talentovaná slovenská bojovnice Veronika Smolková, která už má za sebou 2 zápasy. Premiéra sice nevyšla úplně podle představ, protože se nepodařilo vyhrát, ale Smolková udělala hodně dobrý dojem, díky čemuž si vysloužila další souboj, ve kterém už se nemýlila.

Rytmus reaguje na tvrdou kanonádu od Monstera! Bude ještě zápasit?

Reprezentantka vyhlášeného slovenského Dracula Gymu změřila síly s Kaylou Yonteff, kterou dokázala jasně porazit na body. Více se o celém zápasu pro MMA Shorties rozpovídal trenér a známý bojovník Róbert „Bony“ Delič, „Proti nám nastupovala soupeřka, která byla hodně orientovaná na grappling a wrestling. Je to bojovnice, která trénuje v jednom z nejlepších gymů na světe JacksonWink Academy v Novém Mexiku. Taktika byla jasná – ubránit strhy a nedostat se pod soupeřku.

V prvním kole jsme bránili a  jeli to více na vzdálenost. Bylo to jen o jednom nebo kombinaci dvou úderů, což vycházelo. Vždy, když soupeřka zkrátila vzdálenost, přišla odpověď. Veronika navíc jasně ukázala, že nebude tak snadné jí dostat na zem. V prvním kole jsme se nehnali za ukončením, aby Veronika zbytečně nepřepadla do nějakého úderu. První kolo bylo tedy hodně taktické. 

  

Od druhého kola už jsme měli v taktice, že budeme tempo stupňovat. V úderech se tedy přitvrdilo. Na soupeřce bylo vidět, že se pomalu láme. Veronika předvedla skvělý taktický výkon. Dobře poslouchala instrukce trenérů a dělala přesně to, co si připravovala.

Samozřejmě tam bylo i několik chyb, které společně s týmem budeme analyzovat a následně se jim budeme věnovat. Taktiku však dodržela a zápas vyhrála. S týmem se na to musíme podívat. Jsme krátce po zápase a chystáme se na odlet. Toliko asi k zápasu. Už teď víme další soupeřku, na kterou už jsme se dívali. Viděli jsme její zápas a podle toho pak přizpůsobíme přípravu, až si Veronika trochu odpočine.“

Smolková tedy veze důležitou výhru, díky které si zajistila postup v pyramidě. V dalším kole jí nyní čeká Brittney Cloudy, která to má 4-5.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *