Srdcaři! Karlos Vémola tipuje odvetu Kozma vs Kníže 2

Kozma Vémola Monster Kníže
Původní plán byl takový, že pokud Petr Kníže aka Monster porazí nebezpečného Brita, tak dostane titulovou šanci. Kníže nakonec Brita v krásném zápas na body skutečně porazil, ale do titulové bitvy nenastoupil. Sám se totiž nechal slyšet, že bude potřebovat nějaký čas na to, aby se pořádně zahojil a pak natrénoval na případný pěti-kolový duel. Místo něj tak dostal šanci Ivan Buchinger, který se však zranil, takže ho zastoupil Bojan Velickovic, který byl hodně blízko vítězství, ale nakonec ve čtvrtém kole padl via TKO. Kozma, který je dlouhé roky dominantním šampionem, se po souboji nechal slyšet, že si teď dá do konce roku volno a pak naskočí do přípravy na Ostravu, která by měla přijít v dubnu a kde by právě mělo dojít na duel s Monsterem. Jak tuto odvetu vidí Karlos Vémola, který se s oběma borci dobře zná?
Jiří Procházka prozradil, jak ho oslovil Triple C Henry Cejudo

“Jak to vidím? No, myslím si, že už to Petr Monster Kníže nebude mít tak jednoduché, jako v prvním zápase, protože tam Růžového pantera doslova přejel. Doslova a do písmene. Dnes je to však úplně jiný šampion. Na druhou stranu Monster také nedá nic zadarmo. To jste viděli v posledním zápase. Tady to bude si jasně o tom, kdo to chce víc. Bude to hrozně těžké, protože oba jsou velcí srdcaři. Monster se tak klidně nechá zabít a už jsme u Kozmy několikrát viděli, že se taky radši nechá zabít, než aby ten titul odevzdal. To je zápas, na který se opravdu těším.
Podle mě to směřuje k tomu, pokud bude na konci února O2 Aréna, pokud to Kozma stihne a nebude chtít dlouho odpočívat, tak by to mělo být tam. To by podle mě byl hlavní zápas celého galavečera. Úplně by to spláchlo ten titulový zápas Kincla s Pirátem. To si myslím, že by všechny zajímalo. Nevím, na kdy to mají promotéři naplánované. Monster chtěl zápasit někdy v březnu, takže konec února by tomu tak odpovídal. Kdyby to bylo, tak to by byl zápas, na který by se fanoušci mohli těšit,” rozpovídal se Karlos Vémola v rámci svého posledního vysílání. Kníže je totiž posledním bojovníkem, který Davida dokázal na domácí scéně porazit, ale jak správně Terminátor zmínil, Kozma se od té doby neskutečně posunul, takže by byla odveta hodně zajímavá.

Jak už bylo zmíněno, sám Kozma samozřejmě svou další obhajobu směřuje na domácí Ostravu, kde by se měl OKTAGON objevit v dubnu. To by zároveň dalo Monsterovi dost času na přípravu. Zatím samozřejmě nic není potvrzené a víme, že se plány mohou zásadně měnit, ale aktuálně to vypadá takto.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *