Srb Nenad Avramovič chce opět šokovat a získat titul RFA!

RFA, Avramovič

Srbský bojovník Nenad Avramovič má za sebou dva zápasy v RFA a v obou dokázal uspět. Nejprve nečekaně ukončil Milana Ďatelinku na submisi a poté dokázal porazit Davida Hoška, který se v zápase téměř neodlepil od země. Stejný scénář očekává i v historicky prvním titulovém MMA zápase proti Humburgerovi. Tento očekávaný souboj završí celý turnaj VIP edice RFA 11 v Bratislavě, který se uskuteční 10. června a vstupenky jsou k dispozici v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz

Kincl završení trilogie s Vémolou odmítal! Nyní však naznačil možnou zajímavou cestu

Není žádným tajemstvím, že mnozí bojovníci před zahájením profesionální kariéry nejprve „předváděli své umění“ na ulici. Avramovič má podobnou minulost, ale s pouličními zápasy skončil, když začal pravidelně trénovat bojová umění. „Můj první kontakt s bojovými uměními byl nejprve na ulici, nebyl to nejlepší způsob. Pak mě kamarádi přivedli Muay Thai klubu, to byl můj první pořádný kontakt s bojovými sporty,“ vysvětlil své začátky Avramovič pro RFA. 

Kromě zápasní se rád věnuje i dalším pohybovým aktivitám. „Mám rád i jiné sporty, ale hlavně bojová umění. Kromě toho mám stále velmi rád procházky v přírodě,“ doplnil Avramovič. 
Avramovič přišel do RFA jako poměrně zkušený bojovník, ale především jako zápasník welterové váhy. Svůj debut si odbyl na turnaji RFA: Grand Opening v Bratislavě. V hlavním zápase zcela zaskočil Milana Ďatelinku, kterého ukončil v prvním kole na submisi. Na RFA 3 měl utkat s Dávidem Hoškem, ale zápas byl nakonec přesunut na RFA 4. Srbský bojovník nedovolil Hoškovi rozpoutat peklo v postoji a díky skvělé strategii se mu podařilo českého bombarďáka po celá 3 kola kontrolovat. Po dvou dominantních vítězstvích si vysloužil titulovou šanci, kterou dostane na RFA 11 v Bratislavě. 

„Jeden titulový zápas už mám za sebou. Do šampionských kol jsem se ale nedostal, protože jsem souboj ukončil ve třetím kole. Vítězem titulu se stane ten, kdo se lépe připraví a kdo si prosadí svůj gameplan. Děkuji organizaci za to, že mi dala tuto příležitost, a myslím, že si ji zasloužím,“ doplnil Avramovič. 

 
 


1 komentář na “Srb Nenad Avramovič chce opět šokovat a získat titul RFA!”

  1. Pingback: Slovenský bojovník očekává v Bratislavě vypjatou atmosféru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *