Sražená chodkyně? Filip Grznár musí řešit další hodně nepříjemný problém

Grznár

Filip Grznár si v určité době svou kariéru hodně budoval na kontroverzi, ze které však v poslední době hodně ubral a místo toho se zaměřil na bojové sporty, ve kterých se mu podařilo se prosadit. Mohli jsme ho tak vidět v XFN, IAF nebo Clash of the Stars, kde patří mezi stálice a ty nejzkušenější borce. Nyní se však dostal do hodně nepříjemného problému.


Drzý Čert Indra byl při ničení Bejrova auta vážně zraněn a možná přijde o nohu?

„Vážná dopravní nehoda se ve čtvrtek udála u stanice metra Flora na lince A ve čtvrti Žižkov poblíž Olšanských hřbitovů. Podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz, která získala i snímek z místa nehody, došlo ke sražení chodkyně. Řidičem vozu byl známý kulturista a YouTuber Filip Grznár. ´Ano, řídil jsem. Hned jsem volal záchranku,´ potvrdil událost Grznár s tím, že sám je z události otřesen,“ informoval server ŽivotvČesku.

Nehoda se stala kolem 17:30, kdy osobní vozidlo srazilo chodkyni, která měla jít po přechodu. Dechová zkouška i test na drogy byly u řidiče negativní. Žena, ročník 1982, utrpěla nějaké zranění a byla převezena záchrannou službou do nemocnice. Příčina nehody byla způsobena podle stávajících informací tím, že řidič vozu nedobrzdil,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.
     

Bylo to nečekané, nedobrzdil jsem auto. Volal jsem paní záchranku, snad bude v pořádku. Věc si převzala policie z dopravního oddělení,“ potvrdil sám Grznár.

Pokud řidič nebyl nikdy trestaný, tak mu prakticky hrozí zákaz řízení, podmínka nebo peněžitý trest,“ uvedl pro ŽivotvČesku.cz věhlasný advokát Tomáš Maxa, a to v rychlosti s tím, že pro konkrétní posouzení věci by se musel s případem blíže seznámit.
    

Grznár se nedávno zastal Vémoly

„Jessica Lindsay zhadzovala na svoj 2. amatérsky zápas až 8 kíl. Ako to skončilo? Skončila v hrobe. Umrela, lebo očividne to nie je len o tom, ako si nastavíš hlavu pri zhadzovaní… To, čo povedal Karlos v TA3, je veľmi nebezpečné a navádza to mladých zápasníkov, aby namiesto dlhodobej konzistentnej úpravy stravy (energeticky vyváženej) pred zápasom, radšej si to nechali na poslednú chvíľu, lebo telo sa rýchlejšie spamätá zo šoku, keď netrvá dlho. Je to hlúposť. A čo je ešte horšie, je to životu nebezpečná hlúposť. A treba o tomto robiť osvetu, aby sa nestalo nejaké nešťastie aj na našej scéne,“ reagovala Monika Chochlíková na Vémolovo vyjádření o shazování.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Monika VOLCANO Chochlíková (@monikachochlikova)

 
   

„Tato holka je skutečně hloupá… Lidské tělo je přizpůsobené na dehydrataci a rychlé shození váhy a jakýkoliv argument proti je hloupost! Může na to umřít jen člověk s poškozením organizmu. Krátkodobá dehydratace není absolutně vůbec nebezpečná! Naopak se tím sníží tlak a stimuluje to tělo,“ oponoval Grznár v komentářích.

„Týpek, který zápasí v Clashi tu bude vyprávět někomu, že je hloupý,“ zastal se Chochlíkové Ertel, který se na poslední PML akci probojoval až do finále, kde se bohužel smolně zranil.

A přidal se i zakladatel slovenského projektu Svet MMA Vladimír Bilohuščin:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *