Sportovní ředitel KSW mluví o budoucnosti rozjetého Lea Brichty v polské organizaci

Český bojovník a influencer Leo Brichta má za sebou 2 KSW zápasy, ze kterých si odnesl dvě cenné výhry. V prvním souboji přitom musel čelit nejen soupeři, ale i kulise, kterou na velkém polském Národním stadionu tvořilo téměř padesát tisíc fanoušků. Pro druhou výhru pak šel v Třinci před domácím publikem, což se prý podepsalo na silném tlaku, který před bitvou a na jejím začátku cítil. Navzdory náročným okolnostem má však dva cenné skalpy. Jak vidí budoucnost českého bojovníka sportovní ředitel KSW Wojsław Rysiewski?

Jiří Procházka přeci jen změnil názor na ukončení? Jak ho s odstupem vnímá?

Wojslaw Rysiewski se vyjádřil k budoucnosti Lea Brichty v organizaci KSW. Sportovní ředitel uvedl, že podle jeho názoru to byl pro talentovaného Čecha těžký a náročný rok a nyní je třeba k tomuto tématu přistupovat s klidem.

Wojslaw Rysiewski, sportovní ředitel KSW, byl hostem ve studiu portálu FanSport. V průběhu dlouhého rozhovoru nemohla chybět otázka týkající se Lea Brichty. Talentovaný Čech byl hlavním hrdinou galavečera KSW 87 v Třinci. Brichta porazil Romana Szymanského a prokázal svou sportovní, ale i marketingovou hodnotu, neboť Werk Arenou se po Leově vítězství rozezněl bouřlivý potlesk a velký ohlas zaznamenal jeho výkon i na sociálních sítích.

„Přemýšlím v klidu. Budeme mluvit s ním i jeho manažerem. Určitě to pro něj byl náročný rok. Vracel se do seriózního MMA po dlouhé pauze a po smluvních problémech s organizací OKTAGON MMA. Přeložený zápas, debut na Národním stadionu a naposledy zápas před vlastním publikem. Myslím, že musel vypustit spoustu páry, byl na něj opravdu velký tlak. Já osobně jsem klidný a myslím, že ho v kleci uvidíme začátkem příštího roku.“ (přepis Mymma.pl)

Uvidíme tedy, jak bude Leův příběh pokračovat. Poslední výhrou se totiž v KSW značně přiblížil titulové šanci. Situace v lehké váze KSW se však trochu zamotává, jelikož šampion Salahdine Parnasse se nyní pokusí získat třetí titul a nějakou dobu tedy nebude aktivní, tak by se nabízel i zápas o prozatímní titul, ale zatím jsme v rovině spekulací. Každopádně přejme Leovi, co nejzářivější budoucnost v organizaci KSW.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *