Spokojený David Dvořák posílá vzkaz fanouškům

David Dvořák

Spokojený David Dvořák posílá vzkaz fanouškům

David Dvořák měl vlastně před svým třetím UFC soubojem štěstí v neštěstí. Jeho soupeř Paiva, který už měl u posledního zápasu problémy s váhou, totiž den před oficiálním vážení omdlel a skončil v nemocnici, takže bylo jasné, že do souboje nastoupit nemůže. V takových případech je to pak většinou tak, že druhý bojovník naváží, dostane polovinu výplaty (tzv. show money), ale do boje nejde, protože se tak rychle nepodaří najít náhradu. David však měl štěstí, protože se soupeř našel. Ten sice také nesplnil váhový limit, ale to se dá s ohledem na okolnosti pochopit. Hlavní je, že David souboj dokázal jasně vyhrát, když Rondera uškrtil jednou rukou a připsal si tak na své konto první UFC ukončení.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/24/apollo-se-ostre-oprel-do-karlose-vemoly/

“Já bych vám všem chtěl moc poděkovat za obrovskou podporu, všechny zprávy a veškerou důvěru, kterou do nás vkládáte. Bylo to opravdu náročné, ale vyšlo to parádně,” poslal David Dvořák od bazénu vzkaz všem svým fanouškům, kteří mu samozřejmě přáli výhru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Dvořák (@dvorak.david)

“Díky moc za podporu. Já, i když jsem tam jen do počtu, jsem taky dostal strašně moc zpráv, jak nám fandíte. Ani jsem nestačil na všechny odpovědět, za což se omlouvám, ale cítíme, že za námi stojí celé Čechy,” přidal se i Davidův trenér Jan Maršálek, kvůli kterému se letělo do USA dříve, aby mohl nastoupit do boxerského zápasu na akci, které vévodila bitva Canelo vs Saunders.

David už před soubojem předesílal, že by chtěl ideálně získat ukončení a pak jednat o nové UFC smlouvě, protože v té aktuální mu zbývá už jen jeden zápas. Plán se mu podařilo splnit dokonale, takže nyní se bude jednat o vylepšení podmínek, které by mohlo být znatelné, protože David má na svém kontě 3 UFC výhry a celkem dokázal vytvořit neuvěřitelnou sérii 16 výher v řadě. V nově aktualizovaném žebříčku by navíc mohl poskočit na deváté nebo desáté místo, což se taky počítá a vedení to jistě zohlední.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *