Spektakulární KO v těžké váze na turnaji UFC 268

UFC, Chris Barnett

Galavečer UFC 268 sliboval mnoho zajímavých soubojů, že se ale dočkáme tolika nádherných zápasů a ukončení, čekal zřejmě málokdo. Určitě je zajímavé, že ze čtrnácti soubojů neskončil ani jeden na submisi. K vidění bylo hned sedm KO/TKO a sedm bodových rozhodnutí.

Skvělá zpráva pro fanoušky! Pirát se utká s hvězdným soupeřem!

Chris Barnett si svým vystoupením v sobotu večer na UFC 268 získal mnoho nových fanoušků. Barnett se utkal s Gianem Villantem, který byl již dříve oznámil, že tento souboj bude jeho posledním. “Beastboy” předvedl velkolepý spinning wheelkick, který mu vynesl bonus padesát tisíc dolarů.

Byl to úžasný knockout poté, co Barnett celou dobu odkopával Villanteho různými kopy a pak zkusil otočku, která Villanteho složila na zem, kde jej Barnett dokončil.

Dalším, kdo si vysloužil bonus padesát tisíc dolarů byl Marlon Vera. Ten připomněl fanouškům legendární front kick, kterým se v dobách své největší slávy prezentoval legendární Anderson Silva.  Vera si tak pod vedením uznávaného kouče Jasona Parilla, připsal další důležité vítězství v bantamové divizi. Dojde na odvetu s Jose Aldem?

V UFC se také zajímavě uvedl Alex Pereira, který je zatím známý hlavně z kickboxu, kde dvakrát porazil úřadujícího šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyu a je zatím jediným zápasníkem, kterému se podařilo Adesanyu v profesionální kariéře knockoutovat. Pro Alexe “Poatana” Pereiru to byl na turnaji UFC 268 teprve pátý profesionální MMA zápas, ve kterém si připsal vítězství naskočeným kolenem, kterým uspal řeckého zápasníka Andrease Michailidise. Probojuje se až k dalšímu souboji s Israelem Adesanyou? 

UFC 268 Výsledky:

1 komentář na “Spektakulární KO v těžké váze na turnaji UFC 268”

  1. Pingback: I Am Fighter s Jindrovou, Kaiem, Beranem a Grznárem již tuto sobotu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *