Specifické nácviky! Rozjetý Matěj Peňáz má před sebou své velké poprvé

Peňáz

Už za necelé tři týdny nás čeká velkolepý turnaj OKTAGON 58, kterému vévodí Odveta století Vémola vs Végh 2, která slibuje zajímavou podívanou a možná i velká loučení. Mnozí fanoušci však za hlavní tahák považují druhou titulovou bitvu Kincl vs Peňáz, který pro Moneyho znamená hned v mnoha ohledech velkou premiéru.


Velký kariérní posun?! Slovenský bijec Vlasto Čepo hlásí velkou novinku

„Před prvním zápasem po zranění jsem s tím samozřejmě v hlavě trošku bojoval, ale už jsem stihl dva zápasy a tři přípravy, vše bez problému. Mentálně mě to tedy nijak netrápí,“ potvrdil Peňáz pro OKTAGON blog, že nedávné zranění ruky rozhodně není překážkou v ostré přípravě na titulový duel, který představuje velkou premiéru.

Tímhle zápasem mohu vážně hodně získat, je to velká motivace. Ale každý zápas je pro mě vždy ten nejdůležitější a přizpůsobuji mu úplně vše. Žádné velké změny se neodehrály, až na specifické nácviky na daného soupeře a samozřejmě větší důraz na kondici, jde o můj úplně první zápas 5×5 minut,“ uvědomuje si borec, který většinu svých soupeřů ukončil v prvním kole, že ho případně může čekat až 25 náročných minut boje, na což je třeba se náležitě připravit.

„Karta je navíc plná výborných zápasů, Petrášek vs. Sami, Kozma vs. Surdu, to jsou určitě ty, na které se nejvíc těším. Ale nejspíš je uvidím až ze záznamu, protože se budu soustředit na svůj fight. Většinou přijdu na turnaj, podívám se na první dva tři zápasy, nasaju atmosféru a chuť do zápasu. Pak už se soustředím jen sám na sebe.“

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *