Souboj Terminátorů?! “Krásně zapadá do mého plánu,” říká Vémola!

Vémola, Puetz

Karlos Vémola na páteční tiskové konferenci OKTAGON Time odhalil své budoucí plány a naznačil, že by se rád utkal o titul šampiona. Každého by jistě na první dobrou napadl zápas s Patrikem Kinclem o pás střední váhy, ale Vémola chce zamířit hlavně o váhu výš, kde by se rád utkal s druhým Terminátorem.

Sivák reaguje na výhružky sebevědomého Magarda

“Stephan Puetz do toho plánu zapadá krásně, protože si říká Terminátor, a v OKTAGONu je jenom jeden Terminátor. Klidně si to můžeme dát jenom o přezdívku. Stephan Putz napřed musí vyhrát, aby se k tomu titul dostal. V poslední titulové šanci prohrál a teď bude mít taky velice těžký zápas. Já doufám, že ho vyhraje, protože o našem společném souboji se mluví už docela dlouho. Doufám, že na Štvanici dostanu velký zápas v polotěžké váze, abychom se s Putzem později setkali. Ať už to bude v Česku v O2 nebo v Německu.”

Karlos Vémola také naznačil, že ho zajímá i titul, který dříve ztratil a nyní se jím může pyšnit navrátilec z KSW Patrik Kincl. Pokud tedy půjde vše podle jeho plánů, tak by mohl tento rok stihnout pět zápasů, což je po vážném zranění ruky pořádná porce a taky značné riziko dalšího zranění. Zvládne český Terminátor naplnit všechny svoje plány? 

“Těch soupeřů je na mě velká řada. Teď mě čeká Marpo, na kterého se soustředím nejvíc, potom zápas v Německu a pak mě čeká někdo na Štvanici. Taky tady někde postává Kincl, kterého musím zmlátit a vzít si zpátky ten titul, který teď hrdě nosí. Takže opravdu toho mám před sebou hodně. Všechno, co jsem zameškal, když jsem byl zraněný, tak musím nyní dohnat. To znamená, že budu jenom dřít, dřít a nic jiného nebudu příštích pár let dělat. Pokud budu mít všechny ty tituly přes rameno, tak to pak bude stát za to,” dodal Vémola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *