Souboj snů? Vyslyší vedení organizace OKTAGON MMA zajímavou výzvu?

OKTAGON

Hodně dlouho visel kolem tradiční OKTAGON Štvanice velký otazník. Promotér Ondřej Novotný poslední měsíce hned několikrát avizoval, že se jedná a že se oznámení blíží, ale nakonec jsme se dočkali až před turnajem OKTAGON 43. V návaznosti na to, že fanoušci vzali lístky doslova útokem, dokonce vedení přistoupilo k odvážnému kroku. Letos totiž na Štvanici neuvidíme „jen“ jeden turnaj, ale rovnou dva, což znamená dvojitou porci zábavy a skvělých zápasů. Mezi prvními potvrzenými jmény jsou například Vémola, Keita nebo Buchinger, který obdržel zajímavou výzvu.

Silné emoce! Podívejte se, jak silně Brichta prožíval svůj KSW triumf

Původně to vypadalo tak, že legendárního Bukiho uvidíme zpět v akci „až“ v říjnu na dalším turnaji v Bratislavě, ale na návrat velké legendy domácí scény dojde už na konci července na sobotní OKTAGON Štvanici. Buki, který byl dlouho mimo kvůli zraněním, by si zasloužil nějakého soupeře na rozjezd, ale je samozřejmě jasné, že válečník Buchinger nepohrdne žádnou zajímavou výzvou. Shodou okolností by se jedna našla.

„Mám sen. Po zápase s Mullenem jsem se stal nejvýše postaveným Čechem v 66ce. Teď by mi bylo ctí utkat se s Ivanem Buchingerem a stát se jedničkou Československa! Ivan pro mě byl a je vzorem dokonalého bojovníka. Už ve svých začátcích jsem sledoval jeho zápasy a vždy mu hrozně fandil. Říkal jsem si, že chci být jako on. Po 15 letech usilovné dřiny v tělocvičně jsem změnil názor: Chci být lepší než Ivan! V OKTAGONu mám 10 zápasů s bilancí 8-2, zápas s Ivanem by byl životní zkouškou a pevně věřím, že si ji zasloužím.
   

V poslední době jsem v sobě objevil nový hlad a usilovně makám na tom, abych byl agresivní zápasník, který hrozí ukončením zápasu od první do poslední vteřiny. Zápasník, kterého chtějí fanoušci vidět zápasit. Jsem přesvědčen, že právě Ivan je ten soupeř, který by mě přiměl ukázat fanouškům tu nejlepší verzi Kuby Dohnala. A zároveň věřím, že i já jsem zápasník, se kterým Ivan ukáže divákům další skvělý souboj. Pokud mi dá OKTAGON tu možnost, uděláme zápas večera a nezapomenutelnou show,“ přihlásil se o souboj s legendou Jakub Dohnal.

Toho jsme naposledy viděli v akci právě v Bratislavě, kde na body porazil debutujícího Mullena. Uvidíme tedy, zda bude výzva směrem k veteránovi vyslyšena. Duel Buchinger vs Dohnal by byl jistě hodně zajímavý, ale je otázkou, jaké plány má sám Buki a také vedení organizace.
  

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Pirát vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Keita vs ?

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *