Soquessa dává nahlédnout do zákulisí výzvy Siváka! Jak to celé bylo?

Soquessa Sivák

V návaznosti na poslední turnaj Heroes Gate se hodně řešila výzva, ke které došlo po souboji Sivák vs Lengál, který byl hlavním před-zápasem celého večera. Do ringu totiž přišel boxer Kelvin Soquessa, který Siváka vyzval na boxerský souboj, což se Vaškovi vůbec nelíbilo. Jak se však vlastně myšlenka na výzvu zrodila a jak k ní nakonec došlo?

Kdo na tréninku hodil a tím bohužel i zranil Jiřího Procházku?

“Všechno to začalo zhruba rok a půl zpátky, kdy měl Vašek zápas na Oktagon Underground. Pustili se pak do sebe s Pirátem, vůbec se mi nelíbilo, jak na něj Vašek reagoval. Není v tom nic osobního, taková je jeho image. Jen mě napadlo, že já bych se choval jinak. Láďa Kutil mi tehdy říkal, že bych si to tedy s Vaškem mohl jednou dát, že jsme stejná váhová kategorie. Odpověděl jsem, že by to bylo fajn, věřil bych si na něj.

Zhruba před měsícem pak za mnou Láďa přišel s tím, že teď na Heroes Gate bude možná šance ho vyzvat, jestli bych do toho fakt šel. Samozřejmě jsem řekl, že jo. Jednou jsem to slíbil, tak z toho přece necuknu. Nejsem takový, že plná huba keců a pak skutek utek,” vysvětlil Soquessa pro Kaocko.cz.

Háček byl však v tom, že Sivák o výzvě nevěděl, “Určitě ne. Dobře ale věděl, kdo jsem. Sledoval mě na sociálních sítích a shodou okolností jsme se pár dní před turnajem potkali v restauraci. Byla to fakt náhoda. Náš společný kamarád nás seznámil, podali jsme si ruku a prohodili spolu pár slov. Bylo to úplně v pohodě, já proti němu lidsky nic nemám. Pak jsme se potkali krátce znovu, že se ho chystám vyzvat, jsem mu ale neříkal. V té době jsem totiž ještě ani nevěděl, že k tomu fakt dojde. A hned vysvětlím proč…

  

Když jsem dorazil na Heroes Gate, samozřejmě jsem nejdřív přišel za Láďou Kutilem, zda tedy můžu Vaška vyzvat. On mi řekl, že asi jo, že se na to ale nejdřív zeptáme jeho manažera. Když začal Vaškův zápas s Vladem Lengálem, Láďa za tím manažerem přišel a řekl mu to, on reagoval, že v pohodě, že s tím nemá žádný problém. Alespoň takhle mi to Láďa tlumočil v úvodu třetího kola.

Dostal jsem tedy zelenou a pak už bylo jenom na mně, jestli do toho půjdu, nebo ne. Měl jsem krátký čas na rozmyšlenou. Ale samozřejmě jsem si řekl, že když jsem to tolik chtěl, tak se přece teď nepodělám a nezůstanu sedět na zadku. Tak jsem šel a Vaška vyzval. Kdyby ale jeho manažer nebo Láďa řekli, ať to nedělám, že si to nepřejí, tak bych do toho nešel. Mám k Vaškovi úctu a v takovém případě bych si něco takového nedovolil.”

Soquessa tedy výzvu nekonzultoval přímo se Sivákem, ale jeho tým informaci evidentně měl. Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine, protože o souboj je mezi fanoušky samozřejmě zájem, protože by tak mohlo dojít k zajímavému uzavření celé situace.

 

Sivák a jeho vysvětlení, proč ho výzva tolik naštvala

“Nasralo mě to. Nechápu… Kdyby mě na to alespoň připravili, nebo kdyby mi to řekl, protože se s tím klukem normálně bavím. On pak přijde do ringu a kouká mi do očí jako že s nadhledem. To já nesnáším. Já jsem real. Nechci blafovat lidi. Já si na nic nehraju. Jsem real a budu real. Doufám, že se mu přepnulo v hlavě a nebude si hrát na to, že je pokorný, protože tohle já nesnáším. Když je tak pokorný, tak by tam přeci nelezl. Na co blafuješ lidi? Blafoval lidi prostě. Tohle nesnáším. On ví, že se mnou nemůže jít zápasit. Díky tomu, že je z Kutil gymu, což je spolupořadatel akce, tak mu 100% řekli, aby tam šel na největší hvězdu. Co to je? Měli mi to aspoň říct a ještě mi za to zaplatit. Já jsem si tohle všechno vydřel. To znamená běh před tréninkem, běh po tréninku a ještě třetí trénink. Tahle hra není prdel. On si myslí, že přijde do ringu a bude něco říkat?” vysvětlil Vašek Sivák pro YouTube kanál Willy Cao, proč se vlastně na Soquessu tolik naštval.

Zatím to tedy na duel Sivák vs Soquessa moc nevypadá, ale na druhou stranu se vytvořil skvělý základ pro bitvu, kterou jsme si ještě v neděli odpoledne nedokázali představit. Uvidíme však, jak se ještě všechno vyvine.

 

Výměna Soquessa x Sivák přímo v ringu 

“V první řadě bych chtěl Vaškovi se vší úctou gratulovat k dnešnímu výkonu. Byl to krásný zápas. K jeho výkonu bych řekl, že to bylo skvělé. Je tady u nás jeden z nejlepších postojářů. Je to také mistr ČR v boxu. Rád bych ho tímto chtěl vyzvat. Řekl bych, že jsem první Čech, který Vaška vyzývá do prvního profi zápasu. Myslím si, že to pro mě bude debut více než adekvátní. Se vší úctou mu znovu gratuluji. K jeho aktům, respektuji to, vím, že je to show. Gratuluji a to je vše, co bych k tomu řekl,” vyzval Kelvin Soquessa Siváka, kterému se vůbec nelíbilo, že někdo narušuje jeho oslavu další výhry.

“Mám se k tomu vyjádřit normálně nebo co? Co po mně chceš, ty debile? Však trénuješ tři čtyři roky. Trénuješ tři čtyři roky. Já ani nejsem boxer, ty debile. Já jdu do světa bojovat za půl miliony, ty kokote. Chápeš to? Za půl miliony. Já jsem si tohle vydřel, kamaráde. Taky jsem chtěl zápasit s těmi nejlepšími. Zklidni se a jdi do píči, ty zmrde, jinak tě kopnu do hlavy přede všemi. Je mi to fakt jedno,” zlobil se Sivák, kterému se výzva evidentně vůbec nelíbila.

Soquessa pak ještě znovu zopakoval, že Sivákovi se vší úctou gratuluje k výhře a krásnému zápasu. “Když jsem tak jednoduchý a on si to všechno vydřel, tak jsem pro něj přeci jednoduchá práce. Easy money, jak se říká. Není boxer? Však je mistr republiky, tak co se děje?” trval Kelvin na svém.

Úvodní foto via IG Soquessa / OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *