Šokující odhalení?! Conor není tvůrce Proper 12? Kdo vše vymyslel?

Conor McGregor Proper 12 Lobov

Conor McGregor je unikátní nejen svou osobností, ale i schopností prosadit se v oktagonu i mimo něj. Na začátku kariéry si šel hladově za svým, ale když dosáhl na sportovní vrchol, tak se pohotově transformoval na hodně šikovného byznysmena, který své už tak obrovské jmění neustále navyšuje. Ir má rozjetých hned několik projektů, ale jedním z největších byla v posledních letech jeho whisky Proper 12, kterou Conor skvěle vybudoval a poté za obrovský balík prodal. Nyní se však ukazuje, že za původním nápadem a prvními kroky ani zdaleka nestál McGregor, ale někdo úplně jiný.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

Prodejním tahákem mé knihy bude příběh whisky Proper 12. Pár lidí to ví, ale ve skutečnosti to byl můj nápad. Byl jsem to já, kdo přišel s nápadem udělat whisky pro Conora. Po druhém zápase s Diazem jsme byli s Conorem v posilovně a on mi říká, že mu Thor ze Hry o trůny nabízí udělat si vlastní vodku. Říkal, že jednu dělá na Islandu a nabízí Conorovi, že by mohl dělat vlastní. Měl za to, že je to hodně dobrá nabídka, tak to se mnou chtěl probrat a zjistim můj názor.

Řekl jsem mu vše, co vím o whiskey a co jsem o ní během svého studia zjišťoval. Řekl jsem mu o nadvládě irské whiskey a o tom všem. Řekl mi tedy, abych se poohlédl po možnostech a to jsem také udělal. Měl jsem štěstí, že když jsem studoval na vysoké škole, pracoval jsem v baru v hotelu Radisson a měl jsem kamaráda, který pracoval v baru se mnou. Ten mi dal kontakt na člověka jménem Niall z Classic Drinks, což je špičková irská společnost zabývající se distribucí nápojů. Niall byl tak laskav, že se se mnou sešel a byl velmi štědrý, co se týče informací.
 

Jakmile jsem tyto informace získal, pokračoval jsem dál a setkal se s různými palírnami whisky. Do některých jsem zavolal a s některými jsem se setkal osobně. Udělal jsem si průzkum a dal dohromady krásnou dohodu. Jakmile byl obchod připraven, šel jsem za Conorem a řekl mu: ‘Conore, mám pro tebe připravený obchod. Tohle bude miliardový obchod, to mi můžeš věřit’. Nejsem si jistý, jestli mě tehdy s tou miliardou dolarů bral vážně, nebo ne. Představil jsem Audiemu Attarovi a zbytku týmu Paradigm Sports Managementu svou dohodu a pak jsme se do toho pustili. Pokračovali jsme v práci a jak vidíte, byl to obrovský úspěch. Jsem opravdu rád, že to vidím a jsem opravdu rád, že jsem toho mohl být součástí,” prozradil GOAT Artem Lobov, že nosným tématem jeho připravované knihy bude právě příběh o Proper 12 whisky.

Conor prý navíc Artemovi nabízel milion dolarů za to, že se whisky objeví jeho přezdívka Notorious, což však Lobov odmítl s tím, že si od Conora nebude brát peníze. V knize by však mělo být odhaleno, jaký podíl Lobov v obchodu kolem Proper 12 měl a kolik si tedy společně s Conorem a dalšími zúčastněnými vydělal.
 2 komentáře na “Šokující odhalení?! Conor není tvůrce Proper 12? Kdo vše vymyslel?”

  1. Pingback: Kladivoun Thiago Santos má pro Jamahala Hilla jasný návrh | MMA Shortie

  2. Pingback: "Pomalý" Jon Jones reaguje na kritiku a nabízí možný termín zápasu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *