Sobota má Vémolu, Keitu a Bukiho! I páteční OKTAGON Štvanice však hlásí velké jméno

OKTAGON

Hodně dlouho visel kolem tradiční OKTAGON Štvanice velký otazník. Promotér Ondřej Novotný poslední měsíce hned několikrát avizoval, že se jedná a že se oznámení blíží, ale nakonec jsme se dočkali až před turnajem OKTAGON 43. V návaznosti na to, že fanoušci vzali lístky doslova útokem, dokonce vedení přistoupilo k odvážnému kroku. Letos totiž na Štvanici neuvidíme „jen“ jeden turnaj, ale rovnou dva, což znamená dvojitou porci zábavy a skvělých zápasů.

Silné emoce! Podívejte se, jak silně Brichta prožíval svůj KSW triumf

Organizace OKTAGON MMA v sobotu potvrdila, že na sobotní akci, která se začala prodávat jako první, uvidíme v akci hned 3 velká jména. Do boje jde totiž double champ Losene Keita, kterého nejspíš čeká duel s Vilou a nebo ideálně se Sanikidzem, pokud už má šampion vyřešení zdravotní problémy.

Do boje se pak vrací i veteráni Ivan Buchinger, který byl historicky prvním OKTAGON double šampionem, a také Karlos Vémola, který po prohře s Kinclem nezahálí a naopak vyhlíží další zápas. Na jedné akci tak uvidíme v boji Keitu, Vémolu a Buchingera, což je hodně lákavé menu.

Páteční Štvanice však evidentně nechce zůstat pozadu, takže jsme se dočkali potvrzení známého jména. Do boje totiž znovu půjde Pirát Krištofič, kterého jsme naposledy viděli v boji s Alexem Lohorém, kde sice Samuel nechal srdce, ale na výhru to bohužel nestačilo. Nyní je však zpátky ve střední váze, kde je stále jen kousek od další titulové šance.
  

Pirát je jen krok od další titulové šance?

„Na Patrika bych vypsal lepší kurz. Byl by pro mě favorit, ale věřím tomu, že by měl Bryczek šanci. Patrik je však komplexní borec. Dokázal to ve všech OKTAGON zápasech. Umí wrestlit, umí na zemi, umí boxovat, umí soupeře ukončit. Patrik by pro mě tedy byl favorit, ale myslím si, že Bryczek je důstojný soupeř. Je to nejlepší soupeř, který aktuálně ve střední váze je,“ nabídl Miloš Petrášek v rámci vysílání s Ondřejem Novotným názor na možný duel Kincl vs Bryczek.

Promotér pak přidal i další jména, která by se mohla v blízké době hlásit o titulový souboj, „Je tam samozřejmě Vlasto Čepo s Matějem Peňázem, kteří však jdou spolu. Nevím, jestli by teď řekli ano na zápas s Patrikem. Vlasto po případné výhře nad Matějem asi ano. Nevím však Matěj, kdyby porazil Vlasta, protože je velmi opatrný. Máme tam Piráta, který se vrací do střední váhy. Ten je teoreticky jeden zápas od titulu. Kdyby Patrik nechtěl dlouho jít a Pirát šel s Bryczekem a vyhrál by, tak je zpátky. Jsou tam varianty. Plus mám před podpisem jednoho řezníka krásného. Frajer neskutečný a zajímavý. Vypadá to, že jsem před podpisem, ale dokud podpis není, tak nikdy nevíš.“
  

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Pirát vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Keita vs ?

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *