Snový příběh! Od mínusu na kontě k bonusu

Cheyanne Buys, UFC

Na proběhnuvším turnaji UFC zazářila zápasnice Cheyanne Buys, která impozantně ukončila Glorii de Paulu z Brazílie. Kolem Buys je však silný příběh a v MMA vsadila na jednu kartu, když se vydala za svým snem do Las Vegas.

Dvořákův poslední soupeř Ronderos dostal trest od USADA

Cheyanne Buys debutovala v UFC na začátku tohoto roku a předvedla velice nevýrazný výkon, po kterém si připsala porážku s Montserrat Ruiz. Přitom do ní byly vkládány velké naděje, protože se v reality show Dana White Contender Series uvedla velice přesvědčivým výkonem. Na proběhnuvším turnaji UFC však porážku napravila a připsala si velice působivé vítězství a k tomu bonus v hodnotě 50,000 dolarů.

“Před pár vteřinami jsem se dozvěděla, že jsem dostala Performance of the Night bonus,” řekla překvapená Buys na pozápasové tiskové konferenci. “Před sedmi týdny jsem udělala rozhodnutí a šla do velkého rizika, prostě jsem prodala svůj dům v Dallasu v Texasu a přestěhovala jsem se sem do Las Vegas i se svými zvířaty. Sbalila jsem s manželem kufr a vyrazila. Neměli jsme dům, neměli jsme nic. Vzala jsem si  půjčku, abych zde mohla koupit dům.”

Buys si nedělá žádné extravagantní plány, za které by utratila svůj vítězný bonus, zejména proto, že velká část jejích výdělků půjde na praktičtější účely.

“Právě teď jsem na svém účtu v mínusu. Takže to bude velký rozdíl. Musím vrátit $15,000 za půjčku, kterou jsem si vzala od několika lidí. Vydělala jsem $10,000+$10,000, ale to hned zmizí. Myslím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí ve své kariéře, když jsem vsadila vše na jednu kartu. Obětovala jsem tomuto sportu celý svůj život, ale stojí mi to za to, protože MMA miluji. Nyní se vše vyplatilo a já získala bonus $50,000. Můj manžel mi řekne, abych to uložila. Musím ale koupit nějaké věci do domu a pro svá zvířata. Moc ráda rozmazluji svoji rodinu a tento týden rozhodně vezmu svůj tým na nějakou pěknou večeři,” neskrývala své nadšení Buys.

Organizace UFC tedy napsala další “pohádkový” příběh, který má (zatím) úspěšný konec. Pokud by i tentokrát Buys utrpěla porážku, tak by jí reálně hrozil vyhazov z prestižní organizace.

 

1 komentář na “Snový příběh! Od mínusu na kontě k bonusu”

  1. Pingback: Belfort a De La Hoya mají za sebou první staredown | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *