Snejks a jeho fakovník! Clash nabídlo hodně bizarní a vyhrocený rozhovor

Už za zhruba dva týdny nás čeká turnaj Clahs of the Stars 5, který nabídne další bohatou paletu bizaru. Těšit se můžeme na jména, jako je Datel, Veselý, Růžička, Benda, Kotlár, Kruto Hanka, Fregamer a nebo dvojici Král Berouna a Snejks. Právě Král Berouna a Snejks se potkali při rozhovoru v rámci pořadu B4THECLASH, kde jsme byli svědky bizarní podívané jako z legendární scénky Fakovník.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Rozhovor mezi oběma individui nějakou dobu probíhal poměrně klidně. Možná až moc klidně. Snejks se tedy rozhodl, že si shodí skleničku, což svedl na svého rivala, z čehož hned byla mela, kterou se nedařilo zastavit. Vždy, když už to vypadalo, že bude klid a rozhovor tak bude moct pokračovat, Snejks vypálil další ze svých útoků. Jednou se mu nepovedlo naskočené koleno, které zastavil stůl. Jindy na stůl vyskočil a pak měla přítomná ochranka hodně co dělat, aby ho zachránila před větším úrazem.

Mnozí si při sledování rozhovoru jistě vzpomněli na scénku Fakovník, která vlastně probíhala hodně podobně, jen šlo o nadsázku a ne reálnou situaci, jak nám nabídli oba borci.

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

  

Uvidíme Clash i v O2 Aréně?

„Bohužel to nejde. My bychom rádi… Respektive chceme, míříme do větších hal, ale hledáme zatím vhodné termíny. Takhle rychle s tím ale čarovat nejde,“ reagoval promotér Tomáš Lesy pro iSport.cz na otázku, zda se vedení aktuální akci nesnažilo přesunout do O2 Arény, která by se však možná vyprodala, „Je to možné. Zápasová karta je fakt dobrá. Věděli jsme to, už když jsme ji stavěli a potvrdilo se to během tiskovky a potom na prodejích. Takže jo, tato karta by možná mohla z velké části O2 arenu naplnit, třeba i úplně. Budeme muset příště postavit ještě lepší a cílit na velkou O2 arénu.“

V čem že je tedy startovka tak atraktivní? „Hlavní taháky jsou, tak jak by měly, od vrchu. To znamená od hlavního zápasu směrem dolů, a tak to bylo i koncipováno. Titulový duel mezi Markem „Datlem“ Valáškem a Tomášem „Dynamem“ Křižanem lidi velmi zajímá. Potom samozřejmě zápas Tadeášů: Veselý vs. Růžička. To je vyhrocený, osobní souboj pod speciálními pravidly, což diváky bude taky zajímat, jak to bude vypadat. I souboj Diego Kotlár vs. Karlos Benda je hodně vyhrocený, dívčí zápasy a speciální duely, které v Clashi ještě nebyly. To diváky samozřejmě vždycky táhne. Karta je opravdu různorodá a od prvního zápasu bude zajímavá.“

 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *