Smutná zpráva ze Slovenska. Štrbák skončil v nemocnici

Štrbák
Miroslav Štrbák to měl poslední 3 roky poměrně jasné. Každý rok stihl jeden zápas. V roce 2018 na turnaji OKTAGON Prime 2 porazil na body Limu a na začátku roku 2020 pak bojoval o titul šampiona lehké váhy s Legierskim. Tehdy šlo o skvělou pěti-kolovou bitvu, do které dali oba borci všechno. Z vítězství se však nakonec radoval polský bomber. Na začátku minulého roku pak přišla další skvělá válka, tentokrát s Ryšavým, ve které “Wolverine” vyhrál na body. Poté však došlo ke zranění kolene, které Štrbáka na nějakou dobu vyřadilo z tréninku i zápasového tempa. Nyní bohužel přišla další smutná zpráva.
Dle několika zdrojů přímo ze Slovenska totiž včera Miroslav Štrbák skončil ve vážném stavu v nemocnici. Na vině je prý infarkt, který měl bojovníka postihnout přímo na tréninku, kde mu přítomní kolegové pohotově poskytli první pomoc, na což pak samozřejmě navázala i přivolaná záchranná služba. Bližší detaily zatím s ohledem na bojovníka i jeho blízké nebudeme specifikovat. Všem je však určitě jasné, že šlo o hodně vážnou situaci.

Do povědomí domácích fanoušků se Štrbák dostal hlavně díky OKTAGONu, ale ve skutečnosti jde o zkušeného veterána, jehož první profesionální zápas se datuje k roku 2011. Během své bohaté kariéry se potkal s takovými jmény, jako je Pukač, Pokorný, Deák, Přibyl, Vávra, Kozma, Kuzník a mnoha dalšími. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 19 vyhrál a 10 pohrál. Hned 16 soupeřů navíc dokázal ukončit před limitem, převážně via KO/TKO.

Miro je v komunitě známý tím, že je to houževnatý borec, který se jen tak nevzdává a do všeho jde naplno. Právě tyto kvality, které zdobily jeho MMA kariéru, by mu nyní měly pomoct v dalším boji, tentokrát s vlastním zdravím.

Mirovi samozřejmě touto cestou přejeme, aby byl co možná nejdříve v pořádku. Fanoušky zároveň prosíme, aby v tuto chvíli zanechali všechnu negativitu stranou a vyjádřili hlavně podporu. Vzkazy můžete zanechávat například přímo na jeho IG profilu, který najdete ZDE.

Úvodní foto via Striking Pictures
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *