Slovenský Vémola? Baba Jaga Mikulášek hodnotí svého soupeře

Mikulášek

Už tuto sobotu nás čeká turnaj OKTAGON 41, skrze který organizace vůbec poprvé míří do Liberce. O hlavní zápas se postará bitva šampionů Magard vs Lopez s tím, že hlavním před-zápasem je souboj Vémola vs Matavao. Do akce jde i kontroverzní Baba Jaga Mikulášek, který změří síly se „slovenským Vémolou“ Viszalyem. Jak soupeře hodnotí?

Tak to bohužel leccos vysvětluje! Proč Matavao znovu nesplnil váhu?

„Silový typ, co během boje odchází fyzicky. Jakmile se mu nepodaří soupeře rychle ukončit, začne mu docházet šťáva. Naposledy sice na body vyhrál zápas s Komuenhou, ten byl ale v jeden moment blízko tomu ho říznout. Bohužel neměl fýzu, výsledek byl však pro Frederica celkem smolný. Já každopádně počítám s tím, že se Wiszlay pokusí mě hodit. Že by se mnou chtěl zápasit v postoji, tomu příliš nevěřím. Hlavně zatím nebojoval s nikým, kdo by měl podobné zkušenosti jako já. I tak ho ale určitě nepodcením,“ zhodnotil pro Kaocko.cz Vašek Mikulášek.

Vašek se už s Viszaleym mírně přestřeloval, takže můžeme čekat tradičně vyhrocenější atmosféru, „Ale o nic nešlo. Když se mi hledal soupeř, ukázal jsem na Braňa Zuzáka. Měli jsme se utkat už na East PRO Fight, jenže OKTAGON mě tehdy nechtěl pustit, navíc tam byl problém s penězi. Zkusil jsem si tedy o něj říct teď, do toho se ozval Wiszlay. Respektuji ho. Stejně jako každého, kdo vleze do klece. Jen jsem mu dal najevo, že v tomhle zápase bude moci něco získat pouze on, já můžu jen ztratit. Tak to zkrátka je. Zvlášť když ještě vyzýval kluka, co trénuje u Samuela Daňka a neumí ani kotrmelec. I proto mi přišlo trochu zbytečné s Wiszlayem jít, ale nakonec proč ne. Já jsem hlavně rád, že můžu zase zápasit.“
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Bahník vs Rock 

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *