Slovenský turnaj OKTAGON Prime 5 hlásí první ztrátu

OKTAGON Prime 5
Máme za sebou turnaj OKTAGON 31, který poprvé v historii organizace nabídl v jeden večer dvě titulové bitvy, díky kterým máme nové šampiony Kincla a Keitu, ale doslova na dohled už je další OKTAGON akce. Na konci března, tedy už za pár týdnů, nás čeká turnaj OKTAGON Prime 5, který se znovu odehraje v Šamoríně. Hlavním zápasem měl být původně souboj Xavier vs Petrášek, ale Meloun se bohužel zranil, takže je novým hlavním tahákem už jednou plánovaný duel Kertesz vs Velickovic, který by mohl promluvit do bojů o titulovou šanci. Turnaj má sice podtitul Prime, ale nabízí skvělou kartu, která bohužel přišla o jeden zápas. Hledá se však náhrada.
Má se zlobit na ní! Covington zmiňuje Chimaevovu matku

Součástí karty měl být totiž souboj Pukač vs Valencia, který však nedostaneme. “Zraněný Cristian Valencia se bohužel na turnaji OKTAGON Prime 5 nepředstaví a pro Roba Pukače hledáme náhradu,” informovala organizace OKTAGON MMA na svém FB profilu.

Do akce naštěstí zbývá dost času, takže je hodně pravděpodobné, že se podaří najít odpovídající náhradu a o Pukače tak na slovenské kartě nepřijdeme. Organizace OKTAGON MMA obecně v poslední době ukázala, že dokáže zranění a další komplikace pohotově řešit i doslova na poslední chvílí, natož několik týdnů před akcí.

Na jaké další souboje a tváře se můžeme na akci těšit?

Prozatímní startovka turnaje:

Kertesz vs Velickovic

Legierski vs Kohout

Moon vs Sanikidze

Ryšavý vs Fodor

Plesník vs Graca

Pukač vs ?
Brito vs Kalašnik

Tichota vs Kolontay

Xavier vs Lazarz

Toledo vs Stroumpoulis

Adas vs ?

Paulus vs ?

Zatím to tedy vypadá na 12 zápasů, které slibují zajímavou podívanou. Do akce se totiž například vrací Brito, který se utká s Kalašnikem, kterému se bohužel na poslední chvíli zrušil zápas s Karavaevem. Další šanci přiblížit se vysněnému titulu dostává i Jakub Tichota, který si naposledy poradil s Karetou. Hodně atraktivní bude asi i souboj Moon vs Sanikidze, protože oba borci ve svých posledních zápasech předvedli skvělé výkony. Rozhodně se tedy máme hodně na co těšit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *