Slovenský „Mutant“ Vojčák si připisuje impozantní vítězství v KSW!

Vojčák

Slovenský zápasník těžké váhy Štefan Vojčák (6-1) si na turnaji KSW 84 odbyl premiéru v polské organizaci, která mu ale nevyšla úplně podle jeho představ. S bývalým zápasníkem UFC Darkem Stošičem svedl vyrovnaný zápas, který se přeléval ze strany na stranu, ale ve třetím kole Štošič trefil tvrdý úder a knockoutoval slovenského obra. Ten měl dnes šanci na reparát. Jak se mu dařilo na turnaji KSW 88?

„Je mi to úplně jedno!“ má Jiří Procházka ve věci naprosto jasno

Slovenský „Mutant“ Štefan Vojčák si v posledním zápase připsal svoji první porážku v profesionální kariéře. V zápase s bývalým zápasníkem UFC Darkem Stošičem nezvládl koncovku souboje a zaznamenal první porážku. Dnes Štefana Vojčáka čekalo druhé představí v polské organizaci na galavečeru KSW 88: Bitwa o Radom, kde na něj čekala další velká výzva.

„Mutant“ se střetl s neporaženým Kamilem Gawryjolekem (5-0), který měl úspěšnou amatérskou kariéru a v roce 2021 se vrhl na profesionální dráhu. Polský silák určitě budil svou bilancí respekt. Z pěti vítězných zápasů totiž zaznamenal pět ukončení v prvním kole!

Vojčák začal proti polskému zápasníkovi aktivně a kombinace otevíral tvrdými kopy. Už po minutě však Vojčák rozjel kombinaci několika úderů, třetí z nich zasáhl bradu Gawryjoleka a poslal ho k zemi, kde slovenský „Mutant“ dokonal dílo zkázy. Zápas tak ukončil po minutě a šesti vteřinách tvrdým ground and pound.

KSW 88 – Prozatímní výsledky:

2 komentáře na “Slovenský „Mutant“ Vojčák si připisuje impozantní vítězství v KSW!”

1. Pingback: Nesmyslné předčasné ukončení! Zápasníci reagují na souboj Procházka vs Pereira

2. Pingback: Ukončení jak na lize amatérů? Ke kritice se přidala i Jiřího bývalá přítelkyně Kamila