Slovenský bojovník očekává v Bratislavě vypjatou atmosféru

RFA

Jedním z nejlepších wrestlerů na Slovensku je určitě Michal Duba. Zástupce Octagon Fighting Academy čeká v organizaci RFA další zápas, ve kterém se tentokrát utká s Adamem Jakubíkem. Tento souboj se uskuteční na turnaji VIP edice RFA 11 v Bratislavě, který se odehraje 10. června a vstupenky jsou k dispozici v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz

Srb Nenad Avramovič chce opět šokovat a získat titul RFA!

Bohužel ne všichni bojovníci mají to štěstí, aby se mohli bojovými sporty živit. Michal Duba má naprosto minimální volný čas, a to především kvůli dvěma zaměstnáním, která zvládá vedle tréninku bojových umění. „Nemám žádný volný čas. Kromě MMA mám ještě dvě další zaměstnání. Když si najdu nějaký čas, tak hlavně regeneruji. Saunování, masáže, pobyt v přírodě. Celkově rád relaxuji,“ řekl rodák z Bratislavy pro RFA.

Ještě před vstupem do MMA se Duba věnoval zápasení, v němž se několikrát stal mistrem Slovenska ve své váhové kategorii. Právě wrestling ho přivedlo k bojovým uměním a může za to, kde se nyní nachází. „Vybral jsem si bojová umění, protože jsem se od dětství věnoval wrestlingu a to je velmi dobrý start do MMA. Zároveň mě baví porážet soupeře, vyhrávat a vše, co k tomu patří. Včetně stresu,“ řekl Michal Duba.
Od ortodoxního zápasníka nelze očekávat jinou strategii než okamžité takedowny a kontrolu na zemi. Duba má za sebou dva zápasy pod hlavičkou RFA a hned při svém debutu plně ukázal svou doménu. Jan Králík si s takedowny slovenského bojovníka nedokázal poradit a ani při zvedání ze země na tom nebyl lépe. Duba jasně zvítězil na body a vyrovnal své skóre na 2:2.

Bohužel pak přišla porážka s Mírou Brožem, se kterým se utkal v zápase na poslední chvíli. „Toho zápasu vůbec nelituji. Zápas s Mírou mi hodně ukázal a byl to největší test, který jsem v MMA zažil. Jediné, čeho lituji, je to, že jsem na ten zápas nebyl dostatečně kondičně připravený,“ vrátil se k zápasu na RFA 7.

Michal Duba nastoupí do svého šestého profesionálního zápasu proti Adamu Jakubíkovi. Ten má za sebou účast v pyramidě EUROGOLD, kde vypadl v semifinále s bývalým bojovníkem UFC Ronysem Torresem. „Jakubíka hodnotím jako mladého a dravého tygra. Sledoval jsem jeho zápasy, je velmi dobrý. houževnatý a myslím, že je dobře psychicky nastavený. Doma nechci prohrát, takže atmosféra bude hodně napjatá. Věřím, že psychicky to zvládnu a že mi nakonec zvednou ruku,“ řekl odhodlaný svěřenec Ilji Škondriče.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *