Slovenský bijec Tomáš Deák má v ACA nový zápas a je ve hře o miliony

Slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-12-1-1NC) se fanouškům naposledy představil v únoru. Na turnaji ACA 15 zdolal Nashkha Galaeva (9-8), kterého ukončil ve druhém kole na submisi. Tento výsledek se ovšem nepozdával majiteli ACA Mairbeku Khasieovovi a měla přijít odveta. Na tu ovšem nedošlo, Deák dostal nového soupeře, ale ani na tento souboj nedojde, protože slovenský zápasník byl zařazen do Grand Prix bantamových vah organizace ACA!

Bejr má dobrou zprávu pro fanoušky, ale špatnou pro OKTAGON promotéra Novotného

Slovenský zápasník Tomáš Deák se chystá na další zápas v ruské organizaci ACA. Deák se měl v říjnu utkat s Yusup-Khadzhi Zubariev, ale ze souboje nakonec sešlo, protože Zubariev v den vážení onemocněl. Deák stál o zápas za každou cenu a poprosil organizátory, že vezme kohokoli bez ohledu na váhu. Pouze aby měl v den zápasu „nějakou normální“ váhu, ale bohužel ani to se nepodařilo a slovenský bojovník měl druhý zrušený zápas v řadě. 

Tomáš Deák se nyní představí na turnaji ACA 169, který se koná už 26. ledna v hlavním městě Čečenska – Grozný. Původně se měl střetnout s talentovaným Dzhambulatem Selimkhanovem (13-2), ale na ani na tento souboj nakonec nedojde. Slovenský zápasník se dočkal velkého „povýšení“ a představí se v probíhající Grand Prix bantamových vah.   

Slovenský zápasník naskakuje do Grand Prix a to rovnou do semifinálového zápasu! Ozdobou galavečeru ACA 169 měl být souboj aktuálního šampiona bantamové váhy Olega Borisova s bývalým zápasníkem UFC Magomedem Bibulatovem, ale první jmenovaný musel pro zranění odstoupit a vedení ACA se rozhodlo povolat 33letého Slováka!

Tomáš Deák se tedy představí v hlavním zápase večera a pokusí se získat cenný skalp Magomeda Bibulatova (20-3). Pokud by Deák uspěl a dostal se do finále, tak se může těšit na zajímavé finanční ohodnocení. Vítěz finálového zápasu obdrží cenu pro vítěze a 200 000 dolarů (cca 4 550 000), navíc k honorářům za jednotlivé zápasy. Pro každou váhovou kategorii byl prizepool nastaven na 800 000 dolarů!

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ACA MMA 🇵🇸 (@aca_mma)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *