Sleduji ho! Bellator šampion Nemkov by si znovu troufl na Procházku?

Nemkov, Prochazka

Vadim Nemkov na turnaji Bellator 288 zdolal v Grand Prix polo-těžkých vah Coreyho Andersona na body a obhájil tak titul šampiona. K tomu si připsal i zajímavou finanční prémii v hodnotě jednoho milionu dolarů. Ruský zápasník ještě před turnajem přiznal, že sleduje českého šampiona UFC Jiřího Procházku a že se jich cesty opět možná střetnou.

Vašek Sivák vysvětluje, na čem stojí případný souboj s Losenem Keitou

Úřadující šampion Bellatoru v polotěžké váze Vadim Nemkov počítá s tím, že jednoho dne dostane šanci pomstít se současnému držiteli titulu UFC Jiřímu Procházkovi, který mu před sedmi lety uštědřil porážku. Tento souboj se odehrál 31. prosince 2015 v rámci pyramidy organizace RIZIN. Nemkov měl v souboji s českým samurajem lehce navrch, ale po desetiminutovém prvním kole zápas vzdal a z vítězství se radoval Procházka, který tak prošel až do finále, které se uskutečnilo tentýž večer a v něm bohužel nestačil na Muhammeda „King Mo“ Lawala. 

Vadim Nemkov se nyní po svém triumfu nad Andersonem rozpovídal o českém šampionovi a přiznává, že ho pořád sleduje. Svěřenec legendárního Fedora Emelianenka také připustil, že by s Procházkou mohl jednoho dne opět zápasit.    

„Sleduji jeho zápasy,“ řekl Nemkov v rozhovoru s novináři před turnajem Bellator 288. „Sleduji všechno, co se děje v polo-těžké váze. Bedlivě sleduji jeho kariéru a jsem rád, že jsme spolu v minulosti bojovali. Měli jsme spolu zajímavý a vyrovnaný zápas. Možná se naše cesty jednoho dne zkříží a budeme spolu bojovat znovu,“ dodal Nemkov. 

Procházku už za dva týdny čeká obhajoba titulu šampiona polotěžké váhy UFC, když se na turnaji UFC 282 střetne v odvetném zápase Gloverem Teixeirou. Nemkov má zatím platnou smlouvu s organizací Bellator a v únoru ho čeká obhajoba titulu s Yoelem Romerem. Myslíte si, že dojde v budoucnu na odvetu mezi Procházkou a Nemkovem? 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *