Slavný veterán ukončí bohatou kariéru v Londýně!

Na svém kontě má přes šedesát profesionálních zápasů a prošel těmi největšími organizacemi. Téměř všude se dostal k titulové šanci, ale pás vybojoval pouze v jedné organizaci. Už pomalu víte, o kterém zápasníkovi je řeč? Paul Daley (42-18-2) je jedním z průkopníků MMA v Anglii a vypadá to, že by se zde rád rozloučil se svoji sportovní kariérou.

“Hvězdu” Clash of the Stars Kolesa už policie zadržela

Paul Daley zápasí v MMA téměř dvě desetiletí a je jedním z britských průkopníků tohoto sportu. Premiéru si odbyl v roce 2003 na turnaji Extreme Brawl 3, kde zvítězil na KO v prvním kole. Od té doby přidal dalších šedesát jedna zápasů. Prošel organizacemi UFC, Strikeforce, Bellator, Elite XC a Cage Rage (jediná z organizací, kde získal titul šampiona welterové váhy). Daley se nyní v podcastu MMA Hour rozpovídal o konci kariéry.

“Po mnoha letech ve hře, hodinách na cestách, hodinách strávených v tělocvičně, mě to teď dohnalo. Každé ráno se probouzím s bolavými zády a jsem celkově hodně unavený. Věnoval jsem MMA mnoho času a naštěstí jsem v pozici, kdy mohu v klidu odejít do důchodu. Takže ano, skončím. Nechci být jedním z těch bojovníků, kteří jsou neustále knokautováni mladšími kluky. Chci být normální chlap a užívat si života dokud to jde. Už dlouho jsem plánoval odchod do důchodu, protože jsem měl ve své kariéře spoustu zápasů. Bellator se ke mně vždy choval velmi dobře a nyní bych se chtěl rozloučit na turnaji v Londýně,” prozradil Daley.

Daley se naposledy utkal s Jasonem Jacksonem. Tento souboj prohrál na body. Řekl, že do zápasu s Jacksonem nedal celé srdce, a doufá, že v posledním utkání na domácí půdě opět ucítí tlak, který ho opět namotivuje.

“Možná je to tlak, co nyní potřebuji. Od souboje s Michaelem Pagem jsem na sobě necítil tu tíhu okamžiku. Tohle bude poslední zápas. Rodina, přátelé, moji žáci, sousedé to budou sledovat, takže ano, budu opět pod tlakem a musím předvést ten nejlepší výkon.”

Paul Daley (43-18-2) na turnaji Bellator 281 před domácím publikem završí svou velmi bohatou kariéru soubojem s Wendellem Giacomem (9-2). Celý turnaj začíná na Nova Sport 2 a Voyo v příjemných 19:00. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *