Skvělé zprávy! Organizace OKTAGON MMA hlásí návrat velké legendy

OKTAGON

Aktuálně máme za sebou turnaj OKTAGON 43, který stále hodně mohutně hýbe domácí scénou. Na dohled je však další akce. V polovině června nás totiž v německém Oberhausenu čeká turnaj OKTAGON 44, který nabídne titulový zápas Langer vs Poppeck, ale také druhou polovinu druhého kola milionového projektu Tipsport Gamechanger. Tím však letošní porce turnajů ani zdaleka nekončí. Následně totiž OKTAGON míří na Štvanici, do Frankfurtu a také do Bratislavy, v souvislosti s níž vedení oznámilo návrat velké legendy.

Laso ze světa? Organizace OKTAGON MMA bohužel přijde o skvělého šampiona?

„Buki je zpátky! OKTAGON Bratislava má na kartě další velké jméno. S kým byste ho chtěli vidět při jeho návratu?“ informovala organizace OKTAGON MMA, že na dalším turnaji v Bratislavě, který zatím nemá číslo, uvidíme i veterána a legendu Ivana Buchingera.

„Přátelé, podle mých plánů se brzy vidíme,“ potvrdil sám Buki, že se na svůj další zápas hodně těší a nemůže se dočkat, až znovu vstoupí do klece.

Bukiho jsme naposledy viděli v boji v polovině roku 2022, kdy nestačil na Keitu a ztratil tak svůj titul šampiona lehké váhy. Následně se objevilo hned několik zranění, kvůli kterým Ivan přišel i o svůj titul šampiona pérové váhy. Oba jeho bývalé tituly nyní vlastní Keita, tak uvidíme, zda se třeba výhledově nedočkáme nějaké zajímavé odvety.
Po poslední tvrdé prohře a zraněních by si však nyní Buki zasloužil nějakého vhodného soupeře na „rozjezd“. Je však otázkou, zda Ivan takový duel přijme, protože dlouhodobě vyhledává výzvy a velké zkoušky.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


1 komentář na “Skvělé zprávy! Organizace OKTAGON MMA hlásí návrat velké legendy”

  1. Pingback: Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *