Skvělé video! Po-zápasové pocity a momenty Reyese a Procházky

Jiří Procházka Dominick Reyes

Skvělé video! Po-zápasové pocity a momenty Reyese a Procházky

Vypadá to, že se organizace UFC ve spolupráci se svým hlavním mediálním partnerem ESPN snaží z proběhnuvšího souboje Dominick Reyes vs Jiří Procházka, ve kterém zvítězil borec z České republiky tvrdým loktem z otočky, dostat maximum, díky čemuž dostáváme krásnou ukázku na EPSN dokument, ve které můžeme sledovat dvě hodně rozdílné po-zápasové cesty, kdy je na jedené straně Jiří Procházka, který se zase o notný kousek přiblížil svému snu, a na straně druhé Dominick Reyes, který zaznamenal třetí prohru v řadě, navíc hodně tvrdou, takže ho nyní čekají skutečně těžké časy.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/07/joe-rogan-velebi-specialniho-jiriho-prochazku/

Krátká ukázka jasně zrcadlí, jaké MMA ve skutečnosti je, protože málokterý sport nabízí tak vysoké vrcholy, ale zároveň tak hluboká dna, která mohou přijít velice rychle po velkém úspěchu. Ještě minulý rok se totiž o Reyesovi mluvilo jako o “skutečném” šampionovi, protože mnozí mají za to, že Jona Jonese ve vzájemné bitvě porazil. Rázem však má na svém kontě 3 prohry v řadě, což samozřejmě ještě neznamená konec světa, ale je to velký krok zpátky, na kterém teď bude muset Dominick pracovat.

Video krásně ukazuje, jak se Jiří Procházka v útrobách APEX centra v podstatě raduje z toho, že byl schopen do svého stylu zakomponovat nové prvky obrany, kterých jsme si všichni samozřejmě všimli. Sice několikrát tvrdě inkasoval, ale s někým, jako je právě Reyes, se něčemu takovému člověk jen těžko vyhne. Navíc je to pro celý tým další velká zkušenost, kterou mohou zúročit v další přípravě, která by mohla být na titulový zápas.

Těžko říct, co teď čeká Dominicka. Nějaký čas se bude hojit a řešit zranění a až poté se bude poohlížet po dalším soupeři. Nabízel by se například souboj se Smithem, který rovněž došel až téměř na vrchol, ale poté několikrát klopýtl. Samozřejmě se nabízí i Rakic, který však asi o souboj nebude mít zájem, a nebo černý kůň divize Ankalaev, kterému se předpovídá hodně velká budoucnost.

1 komentář na “Skvělé video! Po-zápasové pocity a momenty Reyese a Procházky”

  1. Pingback: I AM FIGHTER vyráží na AFRICA MMA OPEN | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *