Sivák vyhrál, ale pak se hodně zlobil na vyzyvatele, kterého hnal z ringu

Sivák Soquessa

Dnes večer se konal další turnaj organizace Heroes Gate, kterému vévodila hodně vyhrocená bitva Vondráček vs Kareš, která nakonec dopadla nad očekávání. Dostali jsme totiž hodně atraktivní duel plný tvrdých přestřelek, ze kterého nakonec odcházel jako vítěz Petr Vondráček. Rozhodně však stál za to i hlavní před-zápas, ve kterém se spolu utkali Sivák a Lengál. Známý „loketník“ Lengál bral přitom zápas na poslední chvíli, tedy včera. V ringu jako vždy nechal vše, ale na rozjetého Siváka přeci jen nestačil. Po souboji pak ještě došlo na menší drama, protože se Sivákovi nelíbilo, že do ringu přišel další vyzyvatel.

To by leccos vysvětlovalo! Šampion Jiří Procházka byl terčem cíleného udání?

Po vyhlášení totiž přišel do ringu boxer Kelvin Soquessa, kterého Sivák neviděl vůbec rád. Prvně si ho jen přeměřoval pohledem, ale po chvíli do něj strčil a poté ho počastoval i úderem, přičemž ho vyzýval, aby opustil ring. To však Kelvin neudělal a naopak následně vysvětli, proč vlastně přišel, „V první řadě bych chtěl Vaškovi se vší úctou gratulovat k dnešnímu výkonu. Byl to krásný zápas. K jeho výkonu bych řekl, že to bylo skvělé. Je tady u nás jeden z nejlepších postojářů. Je to také mistr ČR v boxu. Rád bych ho tímto chtěl vyzvat. Řekl bych, že jsem první Čech, který Vaška vyzývá do prvního profi zápasu. Myslím si, že to pro mě bude debut více než adekvátní. Se vší úctou mu znovu gratuluji. K jeho aktům, respektuji to, vím, že je to show. Gratuluji a to je vše, co bych k tomu řekl.“

Soquessa by tedy svou profi kariéru rád otevřel boxerským soubojem se Sivákem, který se však na souboj nijak extra netvářil.

 

„Mám se k tomu vyjádřit normálně nebo co? Co po mně chceš, ty debile? Však trénuješ tři čtyři roky. Trénuješ tři čtyři roky. Já ani nejsem boxer, ty debile. Já jdu do světa bojovat za půl miliony, ty kokote. Chápeš to? Za půl miliony. Já jsem si tohle vydřel, kamaráde. Taky jsem chtěl zápasit s těmi nejlepšími. Zklidni se a jdi do píči, ty zmrde, jinak tě kopnu do hlavy přede všemi. Je mi to fakt jedno,“ zlobil se Sivák, kterému se výzva evidentně vůbec nelíbila.

Soquessa pak ještě znovu zopakoval, že Sivákovi se vší úctou gratuluje k výhře a krásnému zápasu. „Když jsem tak jednoduchý a on si to všechno vydřel, tak jsem pro něj přeci jednoduchá práce. Easy money, jak se říká. Není boxer? Však je mistr republiky, tak co se děje?“ trval Kelvin na svém.


4 komentáře na “Sivák vyhrál, ale pak se hodně zlobil na vyzyvatele, kterého hnal z ringu”

  1. Pingback: Další smutná ztráta! Zemřel Power Ranger, který byl v kleci neporažený

  2. Pingback: Dusno a zakopání válečné sekery? Vondráček a Kareš reagují na bitvu | Shorties

  3. Pingback: Odlišný Teixeira pro MMA Shorties líčí, jak se těší na odvetu s BJP | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *