Sivák vs elitní domácí MMA borec? Není problém! Už na konci roku

Sivák, FCN, Deák

Na konci roku se tradičně dočkáme dalšího Fight Night Challenge turnaje, kde půjdou do ringu známé tváře ze světa bojových sportů, ale i hudby. V minulosti jsme na této půdě viděli duely Rytmus vs Boráros, Végh vs Kincl, Separ vs Majk Spirit a podobně. Nyní se můžeme těšit na další hodně zajímavý střet dvou známých tváří domácí scény.

Bijec Čepo naléhá na promotéra ohledně zápasu! Novotný jasně reaguje

Tomáš Deák se měl představit v srpnu na turnaji ACA 142, kde se měl utkat s nejlepším zápasníkem bantamové mimo UFC neporaženým Rustame Kerimovem. Deák se měl původně střetnout s Magomedem Ginazovem (15-6-1), který se ale tři týdny před turnajem bohužel zranil. Organizátoři však stačili sehnat náhradu v podobě hvězdného Rustama Kerimova (16-0). Neporažený bývalý šampion bantamové váhy měl však podmínku. Souboj se musí odehrát v catchweight do 64 kilogramů. To slovenský zápasník to akceptoval, ale na souboj nakonec stejně nedošlo, protože Kerimov nesplnil ani dohodnutý limit.

Václav Sivák se naposledy předvedl na akci OKTAGON Underground v O2 aréně, kde v boxerském souboji porazil Jonase Magarda. Souboj Magard vs Sivák byl vyhrocený už od jeho ohlášení. Oba zápasníci měli velkou slovní přestřelku i na tiskové konferenci v Ostravě. Jejich vzájemný staredown na samotném vážení před turnajem OKTAGON UNDERGROUND byl velmi intenzivní. Samotný souboj pak tolik vzrušení nepřinesl, alespoň ze strany dánského šampiona organizace OKTAGON MMA. Sivák byl velmi aktivní, ale v zápase se mu nepodařil ani jeden knockdown, což bral Jonas Magard za takové malé vítězství.

Sivák se tedy opět představí podle boxerských pravidel na turnaji Fight Night Challenge, který se koná 27.12. v Brně. Deáka tedy rozhodně nečeká nic lehkého a proti elitnímu postojáři, to bude mít v boxerském souboji složité. Každopádně FNC přináší další zápas, který bychom za normálních okolností nedostaly. Dále se na turnaji FNC 3 představí rapper Flexking, který se utká s účastníkem reality show Farma Baronem.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Fight Night Challenge 🥊 FNC (@fightnightchallenge)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *