Šílenství! Co Kozma říká na možnou bitvu s Bukim?

Novotný David Kozma Ivan Buchinger
V době, kdy byl Ivan Buchinger “jen” šampionem lehké váhy, se prohlášení, že by se chtěl stát trojnásobným šampionem, brala hodně s rezervou. To se však nyní změnilo. Buki totiž v krásné válce na body porazil Barboríka a stal se tak šampionem pérové váhy. Celkem tak aktuálně drží 2 tituly a vůbec se netají tím, že by chtěl i třetí. Hned po zápase totiž mluvil o možném souboji s Davidem Kozmou, který dlouhé roky vládne welteru pevnou rukou. Naposledy si například v krvavém souboji poradil s Apollem. Co David říká na možný souboj s legendou slovenské scény a na jakého soupeře aktuálně cílí?
Kratos Xavier na tréninku vypnul UFC titulového vyzyvatele

“Jojo v prosinci mám jít s vítĕzem Monster/Brito,” potvrdil David Kozma pro MMA Shorties, že ho už v prosinci čeká další obhajoba. V té se postaví proti vítězi souboje Kníže vs Brito, který nás čeká už za dva týdny na turnaji OKTAGON 28 v Praze. Budu fandit Monsterovi, protože ho chci ještĕ porazit, než ukončí kariéru,” vyhlíží David možnou odvetu. Kozma totiž na domácí půdě naposledy padl právě s Monsterem. Tehdy se utkali na turnaji XFN 6 v O2 Aréně, kde na body jasně zvítězil právě Kníže.
A co případný souboj s Buchingerem? To, že chce Ivan 3 tituly, je šílené. Je na welter hroznĕ malý, ale zápas bych s ním každopádnĕ chtĕl. Je to legenda a mít zeleného Buchingera na Sherdogu by se mi líbilo. Bude si ale muset nejspíš počkat. Uvidíme jak to OKTAGON vymyslí.”

Ivan Buchinger na po-turnajové tiskové konferenci potvrdil, že má o zápas skutečně velký zájem. V případě, že by Kozma v prosinci titul znovu obhájil, by se tak nabízel extrémně atraktivní souboj šampionů Kozma vs Buchinger. V tom by měl David samozřejmě navrch skrze váhu, ale Buki zase disponuje téměř nekonečnými zkušenostmi, které by mohl v duelu prodat. Uvidíme tedy, jak se všechno vyvine, ale rozhodně se rýsuje hodně zajímavý a napínavý příběh.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *