Síla! Vyzyvatel se potkal se šampionem! Co Jiří Procházka z Glovera cítil?

Jiří Procházka Glover Teixeria

Tak jsme se konečně dočkali. Máme tady fight week před turnajem UFC 275, na kterém bude Jiří Procházka bojovat o titul se šampionem polo-těžké váhy Gloverem Teixeirou. Oba borci se už měli možnost krátce potkat poté, co Teixeira porazil Jana Blachowicze a stal se šampionem, ale to bylo v době, kdy se o vzájemné bitvě jen mluvilo a spekulovalo. Nyní se oba borci potkali znovu s tím, že je v noci ze soboty na neděli čeká titulová bitva. Co Jiří ze svého soupeře cítil a co například vyčetl z pouhého podání ruky?

V jaký čas bude Jiří Procházka bojovat o titul UFC šampiona?

“Z Glovera cítím zkušenosti. Už jen z podání ruky z něj cítím, že bude silný a že je takový, jak to říct, no, že bude chtít rozhodně tlačit. Bude chtít tlačit. Možná to bude tlačit hodně na sílu. To je však i v mých kartách podobný přístup, abych tlačil a držel tlak i já. Uvidíme. Je to jedno. Jsem připravený, teď už není o čem,” vysvětlil Jiří Procházka pro MMA Shorties, jaký měl ze šampiona Glovera dojem po setkání v tváří v tvář.

Glover je zkušený borec, který má na svém kontě celkem 40 zápasů s tím, že 33 vyhrál a jen 7 prohrál. Poslední prohra se pak datuje k polovině roku 2018, kdy na něj na body vyzrál Corey Anderson, který nyní působí v Bellatoru, kde se probojoval až do finále pyramidy polo-těžkých vah.
 

Samozřejmě znovu došlo na řešení přezdívky, kterou si Jiří už před soubojem s Reyesem změnil z Denisa na BJP, ale i přesto byl v souboji vyhlášen jako Denisa. To už by se však nyní nemělo opakovat, “Zaměstnankyně UFC se mě ptala na přezdívku, tak jsem řekl BJP. Ptala se, co to znamená, tak říkám, že best Jiří Procházka.” Jiří si tak s překladem do angličtiny šikovně poradil. Domácí fanoušci však samozřejmě dobře vědí, že zkratka znamená mantru Bomby Jak Piča, které se Jiří v průběhu své kariéry věrně drží.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *