Sebevědomý Khamzat Chimaev znovu pálí do UFC šampiona Alexe Pereiry

Chimaev Pereira

Není to zase tak dávno, co se po bitvě Adesanya vs Pereira, ze které jako šampion odcházel druhý jmenovaný, mluvilo o možném souboji Pereira vs Chimaev. S tím dokonce Brazilec souhlasil, ale avizoval, že v tak krátké době dvakrát po sobě nedá střední váhu, takže by muselo jít o polo-těžkou váhu, což Vlk odmítl. Nyní se Chimaev do Pereiry znovu navezl a avizuje, že na souboj v budoucnu stejně dojde.


Leo Brichta pohotově popřel slova RFA promotéra Borise Marhanského

„Je to až podezřele divná shoda náhod. Co začalo být jasné, že se stanu novým titulovým vyzývatelem, začal Alex Pereira hlásit, že z divize střední váhy odchází. Je nad slunce jasné, že se vyhýbá wrestlerům jako čert kříži a že já pro něho představuji vážnou hrozbu, se kterou on nechce mít nic společného.

Opravdu cítím, že by byl schopný raději ukončit kariéru, než mi čelit. Ten člověk má prostě strach, což mimo jiné cítím i u Dricuse Du Plessise, který mi mohl čelit už teď v létě, ale místo toho si vybral snazšího soupeře.

  

Alexe jsem zmínil naschvál, protože má velký hype, ale jinak všichni ví, že by ho každý kvalitní zemař porazil, protože on vážně nemá žádnou zem. A co se mě týče, plán se nezměnil. Nejprve se stanu šampionem v osmdesát čtyřce, potom v devadesát trojce a nakonec v sedmdesát sedmičce,“ cituje Chimaeva topfight.

Vlk má tedy v plánu postupně ovládnout střední a polo-těžkou váhu a poté i welter, ve kterém působil v minulosti. V první řadě však bude muset porazit bývalého šampiona Whittakera, který bude už v červnu jeho další soupeř, což slibuje hodně zajímavou podívanou.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *