Sean O’Malley má teorii, proč vlastně Khabib ukončil kariéru

Sean O´Malley

Sean O’Malley vidí Charlese Oliveiru jako jediného zápasníka, který by mohl reálně ohrozit bývalého šampiona UFC Khabiba Nurmagomedova, který je považován za jednoho z nejlepších bojovníků lehké váhy všech dob.

Karlos Vémola stručně reaguje na obrovskou výzvu Jokera Iliče

V rozhovoru pro Canal Encarada byl O’Malley dotázán, co si myslí o šancích Oliveiry v zápase s Khabibem Nurmagomedovem, pokud by se bývalý král lehké váhy rozhodl vrátit z důchodu. Oliveira je bývalým šampionem a aktuální jedničkou lehké váhy UFC, protože na turnaji UFC 274 nenavážil a o titul šampiona přišel. Ovšem souboj s Justinem Gaethjem zvládl už v prvním kole a další titulový souboj má tedy jistý.

Sean O’Malley vidí Oliveiru jako největší nebezpečí pro bývalého šampiona Khabiba Nurmagomedova. Dokonce přemýšlel o tom, zda Oliveirův vzestup v žebříčku lehké váhy nemohl hrát roli v Khabibově odchodu do sportovního důchodu.

“Tohle je velmi zajímavý zápas, který bych velmi rád viděl, kdyby se Khabib vrátil zpět do MMA,” řekl O’Malley. “Charles by pro něj byl velká hrozba. Myslím, že Charles je jediný, kdo může Khabibovi způsobit nějaké problémy, a kdo ví, třeba proto Khabib odešel sportovního důchodu. Možná si říkal: „Já s tím chlapem jít nechci.” Kdo ví, ale ano, tohle je ten zápas, kvůli kterému bych chtěl, aby se Khabib vrátil. Byl by to obrovský zápas.”

O’Malley se také zastal Oliveiry, který kvůli lehkému převážení (o necelých čtvrt kilogramu nad limit) na turnaji UFC 274 přišel o titul šampiona.

“Charles je pravý šampion a každý to ví. To je právě ono. Nemyslím si, že se na něj lidé dívají jako na někoho, kdo není šampion. Doufám, že dostal své peníze z podílu na PPV a doufám, že vydělá šampionské peníze, až půjde do dalšího zápasu. Každý se na něj musí dívat jako na šampiona. Předváděl skvělé výkony a zápasy. Charles Oliveira je šampion a každý to ví,” dodal O´Malley.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *