Šampionka Shevchenko se zastává ring girls a oponuje Khabibovi

Khabib Nurmagomedov Valentina Shevchenko
Khabib Nurmagomedov sice v první polovině roku oficiálně ukončil kariéru, ale stále je velkou osobností MMA světa, která se pravidelně vyjadřuje k aktuálnímu dění. Nedávno tak například nabídl svůj názor na ring girls, které jsou prý podle jeho názoru úplně zbytečné a ve své organizaci EFC je rozhodně mít nebude. Na to konto se samozřejmě ozvala známá ring girl Arianny Celeste a nyní se k ní přidala i dominantní šampionka Valentina Shevchenko.
Conor řádil na červeném koberci! Chtěl se poprat s raperem

„Ať už Khabiba jakkoliv uznávám, tak tohle opravdu dost přehnal. Dejme tomu, že tu nepotřebujeme žádné ring girls, ale také nepotřebujeme žádné vybavení, žádná světla, žádné ozvučení, žádné diváky. I přesto tohle všechno máme, i když by nám stačilo pouze místo, kde bychom se utkali. Proč však tohle všechno máme? Protože se to stalo součástí našeho sportu, každičká z těchto věcí. Máte-li si představit turnaj UFC, všechny tyto detaily se staly jeho součástí a ring girls k tomu nepochybně také patří,“ rozpovídala se šampionka Valentina Shevchenko v rozhovoru s Lynchem.
Své si k věci řekla i jedna z nejznámějších ring girls Arianny Celeste, která je na svou cestu evidentně hodně hrdá a nenechá nikoho, dokonce ani Khabiba, aby jí zpochybňoval. “V tomhle průmyslu pracuji už 15 let, takže jsem se naučila, že je prostě snazší věci neřešit. Patnáct let jsme více než jen ring girls. Věnovali jsme mnoho času tomu, abychom propagovali UFC a ukazovali lásku všem fanouškům, skrze světová tour a osobní setkání. Svět se teď sice hodně změnil, ale i přesto pořád cítím všechnu tu energii vždy, když máme akce s diváky.

Díky 15 letům tvrdé práce jsem se dokázala stát nezávislou ženou, která vlastní ne jeden, ale hned 3 domy a to jeden je v Los Angeles, kde je to sakra drahé. Také jsem se stala ženou, která se pro budoucnost nebojí riskovat. Můžeš o nás říkat, že jsme k ničemu, ale lidé, kteří dřou stejně jako já, to vůbec neřeší. Mám moc dobrý život na to, abych si s tím dělala hlavu. Nemusíš mě mít rád, ale budeš mě respektovat.”
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *