Šampion Sean O´Malley už jasně ukázal na svého dalšího soupeře

O´Malley

Sean O’Malley nám na turnaji UFC 299 nabídl další skvělý výkon, díky kterému odčinil svou jedinou prohru a zároveň obhájil titul šampiona bantamové váhy. Všeobecně se čekalo, že dojde na staredown s Merabem Dvalishvilim, který byl přímo na místě, ale Suga místo toho ukázal na šampiona pérové váhy Topuriu, z čehož Gruzínec není vůbec nadšený. Nyní však šampion přeci jen přinesl radostnou novinku.


Naštvaný Diego Kotlár se opřel do Clash promotéra Le Syho! Chce miliony a zápas

„Trochu mě překvapilo, jak snadno Sean vyhrál,“ řekl Dvalishvili pro MMA Junkie. „Udělal to dokonce hodně zábavné. Čekal jsem, že vyhraje na body, ale ne takhle jednostranně. V tom zápase naprosto dominoval a bylo to opravdu jednostranné. Nedal Verovi žádnou šanci. Trochu mě to překvapilo.“

Stejně tak Dvalishviliho překvapilo, že Suga po souboji neukázal na něj, ale na šampiona pérové váhy, se kterým by se prý rád utkal přímo ve Španělsku. „Byl jsem hodně překvapený. Říkal jsem si: ‚Co to ten chlap dělá?‘ Buď buď zticha, nebo nevyzývej někoho, kdo s tebou bojovat nechce. K tomuhle zápasu nedojde. Ilia je skvělý šampion, ale právě získal svůj pás. Teď UFC nedovolí, aby se tento zápas uskutečnil, protože je to první obhajoba titulu.

 

Seane, není to tak, že by vyčistil divizi nebo tak něco. Měl jsem mít ten titulový zápas dávno, ale dostal divizní šestku. Asi všichni chápeme, proč to tak bylo. UFC to podpořilo, protože to mělo příběh a všechno kolem. Teď je však řada na mně. 

Nyní je na řadě zápas se mnou. Samozřejmě mě velmi překvapilo, že na mě sám Sean neukázal. Vlastně jsem byl naštvaný, že mě nevyzval, ale místo toho vyzval Iliu. Ale všichni vidíme, že UFC a Ilia na to kašlou… Sean mě asi nemá rád a nechce se mnou bojovat. Já nevím. Já nevím. Je to chytrý chlap. Možná ve mně vidí nějakou výzvu. Od roku 2018 mě prostě ignoruje.“

Jak to nakonec bude?

„Merabe, jsi další. Merab je prostě můj další soupeř. Jeho přání bylo splněno. Spousta lidí říkala, že se mu vyhýbám – já se tomu malému chlapíkovi však opravdu nevyhýbám. Ten zápas se mi líbí. Existuje více způsobů, jak vyhrát. Teď se na ten zápas konečně těším. Nikdy jsem se mu nevyhýbal, jen jsem se nikdy netěšil na zápas s ním. On je prostě takový, já nevím – teď, je však ten správný čas.

Stejně jako v případě odvety s ‚Chitem‘, přijde čas, kdy je ten správný čas bojovat s určitými lidmi. Merab je další na řadě. Měl by si však dávat pozor na to, co si přeje.“

Zdá se tedy, že souboj Topuria vs O´Malley je ze hry, takže tu rázem máme bitvu O´Malley vs Dvalishvili, která v kontextu divize dává největší smysl.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *