Šampion Procházka se smutkem v očích posílá vzkaz fanouškům i kolegům

Procházka

Když už se mluvilo o tom, že by se mohl souboj Procházka vs Teixeria 2 nějak zkomplikovat, tak se ukazovalo spíš na brazilského veterána, kde je šance nějakého zranění přeci jen větší. Nakonec je však všechno jinak. BJP, který si z prvního souboje odnesl zraněnou ruku, si bohužel přivodil další zranění. Ošklivě si poranil rameno, takže nebyla jiná možnost než ze souboje o titul odstoupit. Jiří navíc ukázal úroveň a s ohledem na to, že bude asi dlouho mimo, odevzdal titul, aby o něj mohli bojovat jiní a aby tak neblokoval divizi, na což by měl minimálně rok klidně právo. Je však znát, že zranění Jiřího dost zasáhlo. I přesto však nevěší hlavu a vyhlíží lepší šampionské zítřky.

Prezident White reaguje na Procházkovo “nejhorší zranění ramene v historii UFC”

“Zdravím všechny. Děkuji za všechny vaše zprávy. Rád bych se tímto omluvil Gloverovi, že souboj ruším jen pár dní před jeho konáním. Takový je prostě život. Gratuluji také Ankalaevovi a Blachowiczovi k jejich titulové šanci. Já se však stále cítím jako šampion. Až budu v pořádku, tak si pro ten titul zase přijdu. Mé cíle jsou totiž mnohem vyšší a větší, než je jen titul. Budu zpátky! Děkuji za vaše zprávy. Mistrovství! Vítězství,” vzkázal Jiří Procházka se znatelným smutkem v očích.

Navzdory zklamání však Jiří nevěší hlavu a bere zranění jako součást cesty a zkoušku, se kterou se nyní musí vyrovnat. Po uzdravení se vrátí zpátky, aby si vzal titul k sobě a pokračoval na své cestě, jejímž cílem je stát se nejlepším bojovníkem na světě.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Jiří “BJP” Procházka (@jirkaprochazka)

 

Doufejme tedy, že operace a následná rehabilitace půjdou podle plánu tak, aby byl Jiří Procházka v druhé polovině příštího roku zase schopen bojovat a podávat skvělé výkony, jako tomu bylo doposud.
   

Jiří Procházka a jeho předchozí odhodlané vyjádření

“S velkým zklamáním musím oznámit, že na UFC 282 nebudu obhajovat svůj pás. Při dokončování přípravy na obhajobu titulového pásu v polo-těžké divizi UFC jsem se na tréninku v Las Vegas zranil. Poranil jsem si rameno a je nezbytná operace, která mě odstaví minimálně na 6 měsíců. S vědomím této informace, jsem se rozhodl, po konzultaci s vedením UFC, že z důvodu tohoto časového omezení, nebudu brzdit polo-těžkou divizi a titul aktuálně uvolním.

Pro titul šampiona UFC si půjdu hned jak mi doktoři dají zelenou do zápasu. Půjdu si pro ten pás a získám ho, nehledě na to, kdo ho bude aktuálně držet. Vždy bylo pro mě to nejdůležitější, ukazovat ty nejlepší výkony a porovnávat sám sebe s těmi nejlepšími. Nechť se teď ten nejlepší ukáže, kdo tam je. Do půl roku jsem zpátky a ten titul si vezmu, ať už ho bude držet kdokoliv. Omlouvám se svým fanouškům, přátelům, rodině, kteří si koupili vstupenky a plánovali cestu do Las Vegas, aby mě podpořili, moc to pro mě znamená. Chci se omluvit i Gloverovi. Vítězství!” vzkázal Jiří Procházka na svém IG profilu.
  

 

UFC 282: Oficiální Startovka 

Jan Blachowicz vs. Magomed Ankalaev

Paddy Pimblett vs. Jared Gordon

Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio

Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria

Prelims

Ovince Saint Preux vs. Philipe Lins

Jay Perrin vs. Raul Rosas Jr.

Dricus Du Plessis vs. Darren Till

Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus

Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula

Billy Quarantillo vs. Alexander Hernandez

Chris Curtis vs. Joaquin Buckley

T.J. Brown vs. Erik Silva

Cameron Saaiman vs. TBD

Vinicius Salvador vs. Daniel Da Silva

 
 1 komentář na “Šampion Procházka se smutkem v očích posílá vzkaz fanouškům i kolegům”

  1. Pingback: Doktor popisuje Procházkovo údajně nejhorší zranění ramene v historii UFC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *