Šampion Procházka prozradil, jak je na tom jeho operovaná ruka

Jiří Procházka

Jiří Procházka si ze souboje s Gloverem Teixeirou odnesl cenné vítězství, UFC titul šampiona polo-těžké váhy, ale i zranění ruky, které v první chvíli nevypadalo nijak vážně, ale nakonec si přeci jen vyžádalo operaci, po které Jiří samozřejmě ruku nemohl zatěžovat. Jak je tedy na tom jeho kladivo měsíc před odvetou s Teixeirou, na kterou dojde v hlavním zápase prosincové akce UFC 282?

Promotér Novotný otevřeně vysvětluje, proč se Kincl do Vémoly více nepustil

“Po operaci jsem tam měl pokyn, že tři měsíce nesmím bouchat, takže jsem s ní tři měsíce v podstatě neudeřil do ničeho. Mohl jsem jen posilovat a kondičně se připravovat. Teď jsem ruku tak nějak zajel dá se říct. Poslední měsíc jsem jí zajížděl s údery i v uvolněném stavu, aby byla pevná a aby vydržela vše. Myslím si, že jsem jí otestoval opravdu dobře, takže teď už je jen na čase to ukázat,” prozradil Jiří Procházka před odletem pro Sport.cz a další média.

Jiří samozřejmě nic nepodcenil, aby nehrozilo nějaké vleklé a opakující se zranění, takže dal ruce čas, aby se zahojila. To však neznamená, že měl tréninkovou pauzu. Sice rukou bouchat nemohl, ale alespoň měl šanci se zaměřit na další způsoby přípravy.

Jiřího dnes v New Yorku čekají mediální povinnosti, po kterých se přesune do Las Vegas, kde dokončí přípravu a kde se 10.12. koná turnaj UFC 282, kterému společně s Gloverem vévodí. Celá akce má navíc potenciál stát se turnajem roku, protože nabízí skutečně hodně atraktivní jména i duely (viz níže).
Legendární veterán Sonnen nabídl v souvislosti s odvetou svérázný názor

“Jon Jones nebude 10. prosince v T-Mobile Aréně bojovat se Stipem. Tento týden o této kartě nevyšly žádné pořádné články. Nakonec se bude bojovat o titul šampiona polo-těžké váhy, což je z pohledu vedení jeden z nejnechtěnějších zápasů. Je to nejméně žádaný odvetný zápas v historii UFC. Vedení to nechtělo, vy jste to nechtěli a bojovníci pro to taky nic neudělali.

Tohle jsou mimochodem moji přátelé. Právě jsem mluvil s Gloverem. Nebodám ho tady tímhle prohlášením do zad, ale je to tak, jak to je. O tomhle titulovém souboji se vůbec nemluvilo, vše se točilo jen kolem možného návratu Jona Jonese.

Mluvím tady o souboji o titul, který nikoho z vás nezajímá a u kterého organizace udělala všechno, co mohla, aby se neuskutečnil. Snažili se, aby Smith vyhrál a nebo aby se Ankalaev dostal do lepšího povědomí u fanoušků. Udělali všechno, co mohli, aby ten zatracený zápas neuskutečnili, ale jsme tady. Je to však úžasný zápas, protože to jsou dva zabijáci. Je to skvělý zápas, který vás však nezajímá, protože jsem viděl odezvu na první duel,” nabídl legendární veterán Chael Sonnen hodně zvláštní názor.
UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Rosas vs Perrin

Pimblett vs Gordon

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson


1 komentář na “Šampion Procházka prozradil, jak je na tom jeho operovaná ruka”

  1. Pingback: RFA 6 Humburger vs Ďatelinka: Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *