Šampion PFL byl vyhozen z reality show kvůli sexuálnímu obtěžovaní!

Antonio Carlos

Bývalý zápasník UFC a šampion organizace PFL Antonio Carlos Junior byl vyloučen z reality show Big Brother, která se aktuálně vysílá v Brazílii. Carlos Jr. čelí obvinění ze sexuálního obtěžovaní. Spolu s ním skončil kvůli stejnému problému další soutěžící – MC Guime.

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

Antonio Carlos Junior (15-5-2NC) nastupoval v UFC od roku 2014, kdy se do americké organizace probojoval skrze reality show The Ultimate Fighter. V roce 2020 se měl střetnout s Machem Muradovem, ale nakonec pro zranění odstoupil. V největší světové organizaci se mu nakonec stal osudným souboj s Bradem Tavaresem, po kterém byl z UFC propuštěn. Nemusel ale litovat, protože podepsal s organizací PFL, kde hned ovládl sezónu 2021 a radoval se ze zisku titulu šampiona a finanční prémie v hodnotě jednoho milionu dolarů. 

Minulý rok sice začal opět v PFL, ale během sezóny utrpěl zranění od června se neobjevil v oktagonu. Místo toho zamířil do brazilské reality show Big Brother. Účast Antonia Carlose Juniora v tomto pořadu skončila kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování mexické modelky Danii Mendez, která byla do pořadu pozvána jako host na začátku tohoto týdne.
Šampion PFL a veterán UFC se stal v pořadu na dva měsíce oblíbencem fanoušků, ale ve čtvrtek byl z televizní show vyřazen poté, co televize Globo TV rozhodla, že jeho chování během večírku z předchozího večera bylo nevhodné. Carlos se prý snažil líbat Mendez proti její vůli. Dále byl vyřazen brazilský funkový zpěvák MC Guime. Ten údajně osahával Mendeze během stejného večírku. Produkce pořadu vyřadila oba účastníky ze soutěže. 

„Máme v domě hosta, návštěvu. Člověka, který sem přijel z jiné země. A především je to žena,“ řekl ve čtvrtek moderátor Big Brother Brasil Tadeu Schmidt. „A jako každá žena si zaslouží absolutní respekt. Po tom všem, co jsme viděli a slyšeli, jsem tady, abych řekl, že tohle se nám rozhodně nelíbilo. ‚Sapato‘ (Antonio Carlos Jr.) a Guime překročili hranici. A s hranicemi je třeba zacházet opatrně. Tam i tady. Takže za překročení pravidel pořadu jsou Guime a ‚Sapato‘ z Big Brther 23 vyřazeni.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *